فیلمیانو
سریال نیسان آبی سریال نیسان آبی سریال ایرانی 788 بازدید سریال ساخت ایران 3 سریال ساخت ایران 3 سریال ایرانی 775 بازدید
نوبت لیلی نوبت لیلی سریال ایرانی 558 بازدید خسوف خسوف سریال ایرانی 613 بازدید حرفه ای حرفه ای سریال ایرانی 632 بازدید میدان سرخ میدان سرخ سریال ایرانی 693 بازدید
سریال جیران سریال جیران سریال ایرانی 678 بازدید سریال جادوگر سریال جادوگر سریال ایرانی 237 بازدید
دانلود فیلم آدم برفی

دانلود فیلم آدم برفی

خلاصه داستان: این فیلم داستان گرفتن ویزای آمریکای مردی را روایت می کند که با تغییر چهره خود به یک زن و ازدواج با یک مرد آمریکایی قصد دارد به نیت خود برسد، اما آشنایی وی با زنی در ترکیه این تصمیم را دچار تزلزل کرده و...

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود فیلم کیمیا و خاک

دانلود فیلم کیمیا و خاک

خلاصه داستان: این فیلم داستان مخالفان در واقعه آبان سال ۱۳۵۷ را به تصویر می کشد که در راستای این امر و دخالت ساواک برای سرکوب مخالفان، اتفاقاتی دردناک و پر تنشی برای همگان رخ می دهد.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود فیلم محیا

دانلود فیلم محیا

خلاصه داستان: این فیلم داستان عشق دختر و پسری را روایت می کند که پسر برای رسیدن به عشقش مجبور است بنا به شرطی که وی گذاشته، چالش های زیادی را متحمل شود.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود فیلم ماه در جنگل

دانلود فیلم ماه در جنگل

خلاصه داستان: با فیلیمیانو در فیلم سینمایی "ماه در جنگل" میبینیم که این فیلم ، نشان دهنده داستان آقامحرم میباشد. او جنگلبانی پرتجربه در جنگل های زیر آب مازندران است که روزی توسط قاچاقچیان چوب صدمه میبیند به طوری که در بیمارستان بستری میشود. او پسر جوانی با نام یحیی دارد ، یحیی مایل به... .

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم بازدم

دانلود فیلم بازدم

خلاصه داستان: فیلم سینمایی "بازدم" در گروه هنر و تجربه اکران شده است.این فیلم به کارگردانی آرش سنجابی است. درباره زندگی جوانی 35 ساله است که به تازگی بورسیه گرفته و زندگی او در مراحل حساسی است.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم لاله

دانلود فیلم لاله

خلاصه داستان: این فیلم سینمایی بر اساس رویدادهای واقعی ساخته شده است و زندگی لاله صدیق، قهرمان اتومبیل ران ایرانی و تلاش های فراوان او برای رسیدن به موفقیت را نشان می دهد. این قهرمان جسور، چالش ها و مشکلات پیچیده ای را پشت سر گذاشته است تا به هدف خود برسد.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم خط فرضی

دانلود فیلم خط فرضی

خلاصه داستان: حامد در آستانه ی رفتن به یک مسافرت کوتاه کاری، متوجه بیماری دخترشان شده و مانع سفر سارا به شمال و رفتن به عروسی می شود، اما سارا بعد از رفتن او برخلاف میل حامد به عروسی می رود...

بازیگران: ، ، ،

کارگردان:

دانلود