فیلمیانو
سریال نیسان آبی سریال نیسان آبی سریال ایرانی 517 بازدید سریال ساخت ایران 3 سریال ساخت ایران 3 سریال ایرانی 491 بازدید
نوبت لیلی نوبت لیلی سریال ایرانی 321 بازدید خسوف خسوف سریال ایرانی 453 بازدید حرفه ای حرفه ای سریال ایرانی 450 بازدید میدان سرخ میدان سرخ سریال ایرانی 440 بازدید
سریال جیران سریال جیران سریال ایرانی 422 بازدید سریال جادوگر سریال جادوگر سریال ایرانی 7 بازدید
دانلود سریال قلب یخی۲

دانلود سریال قلب یخی۲

سانسور شده

خلاصه داستان: این سریال داستان گریختن حامد برای نجات جان ستاره را روایت می کند که باید وی به محلی برود که ربایندگان آنجا هستند، اما اتفاقاتی پیش بینی نشده سرنوشتش را دچار تغییر شگرفی می کند.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود سریال قلب یخی

دانلود سریال قلب یخی

سانسور شده

خلاصه داستان: این سریال داستان افرادی را روایت می کند که طی اتفاقی پیش بینی نشده از ربوده شدن دختری و تحت شرایط های خاصی با یکدیگر ارتباط پیدا می کنند و چالش های زیادی را متحمل می شوند.

بازیگران: ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود فیلم از رئیس جمهور پاداش نگیرید!

دانلود فیلم از رئیس جمهور پاداش نگیرید!

خلاصه داستان: سلیم، مدیری پرکار و موفق بود. او همیشه سعی می کرد به چشم رئیس جمهور و دیگر مدیران، فردی کامل و پسندیده به نظر برسد. بعد از مدتی کارکردن، سلیم مورد تشویق قرار گرفت و رئیس جمهور برای تشکر از او و تحسین موفقیت هایش، او را به سفر حج فرستاد. این سفر معنوی با روحیات او سازگار نبود و او هرگز نمی دانست که در این سفر چه چیزی در انتظار اوست و چه اتفاقاتی برایش رخ می دهد.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم جنون

دانلود فیلم جنون

خلاصه داستان: فیلم سینمایی جنون فیلمی متفاوت در ژانر ترسناک - اجتماعی، ساخته کامران قدکچیان می باشد. در این فیلم اعتقادات مردم جنوب کشورمان را در رابطه با مراسم زار یا همان جن گیری می بینیم. و شاهد زندگی فردی هستیم که روح یک نفر وجود او را تسخیر کرده است.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود