فیلمیانو
سریال نیسان آبی سریال نیسان آبی سریال ایرانی 598 بازدید سریال ساخت ایران 3 سریال ساخت ایران 3 سریال ایرانی 596 بازدید
نوبت لیلی نوبت لیلی سریال ایرانی 414 بازدید خسوف خسوف سریال ایرانی 515 بازدید حرفه ای حرفه ای سریال ایرانی 511 بازدید میدان سرخ میدان سرخ سریال ایرانی 526 بازدید
سریال جیران سریال جیران سریال ایرانی 532 بازدید سریال جادوگر سریال جادوگر سریال ایرانی 92 بازدید
دانلود سریال قلب یخی۲

دانلود سریال قلب یخی۲

سانسور شده

خلاصه داستان: این سریال داستان گریختن حامد برای نجات جان ستاره را روایت می کند که باید وی به محلی برود که ربایندگان آنجا هستند، اما اتفاقاتی پیش بینی نشده سرنوشتش را دچار تغییر شگرفی می کند.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم تابو

دانلود فیلم تابو

خلاصه داستان: فیلم سینمایی "تابو" با بیان یک داستان موضوعی اجتماعی را مورد انتقاد قرار می دهد که به گفته ی بسیاری در جامعه و فرهنگ اخلاق محور ایران نوعی فئودالیته ی مدرن محسوب می شود. آنچه در فیلم تابو تحت عنوان داستان می گذرد به شخصی توانگر و ثروتمند به نام سالار در منطقه ی هزار جریب و تصمیمات او مربوط می شود. این مرد متمول که تصمیم به فرزند دار شدن گرفته است برای بار چهارم فکر ازدواج را در سر می پروراند. او به دختری دلبسته که پدرش به عنوان کارگر در گاو داری برادر سالار که صالح نام دارد، مشغول به کار است. پدر این دختر با پیشنهاد ازدواج سالار با فرزندش در ازای پرداخت بدهی وی به صالح موافقت می کند. هرکسی ممکن است که با خواندن این داستان خود را در برابر ماجرایی معمولی تصور کند. اما دیدگاه و طرز تفکر سازنده و اعمال آن در اثر هنری اش، این فیلم را به یک سینمایی متمایز مبدل کرده است. همین نکته موجب شده تا سینمایی"تابو" از در هنر و تجربه به سینما وارد گردد.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم من میترسم

دانلود فیلم من میترسم

خلاصه داستان: من میترسم ,روایتی از زندگی مردی به نام بهمن فرهمند است که مدتی به دلایل سیاسی زندانی بوده و پس از آزاد شدن شرایط روحی و مالی خوبی ندارد. در این میان دختری که به او علاقه داشت تصمیم به مهاجرت میگیرد.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم سراسر شب

دانلود فیلم سراسر شب

خلاصه داستان: در خلاصه ی داستان این فیلم توضیح داده شده است که زنی به اسم مهتاب برای پیدا کردن اثری از داوود مرادی  که اخرین نفری بوده است که با خواهرش مریم قبل از خواب طولانی مدتش در ارتباط بوده است ه محل زنگی او می رود تا جوابی برای سوال های خودش پیدا کند.

بازیگران: ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم سقوط کابل

دانلود فیلم سقوط کابل

خلاصه داستان: فیلم سینمایی سقوط کابل در رابطه با اوضاع و احوال کنونی کشور افغانستان ساخته شده است. حال که طالبان دوباره شروع به جنگ و قدرت طلبی کرده اند، حال مردم درد کشیده و ضعیف افغان دیدن ندارد. ولی بهتر است برای همدردی و ابراز محبت به آن ها این فیلم را تماشا کنیم و کمی به فکر مردم مظلوم مناطق افغان و کابل و همچنین مرهمی برای دل ناامید آن ها باشیم تا شاید بتوانیم با حمایت هایمان از سقوط آن جا جلوگیری کنیم.

بازیگران: ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم ابلق

دانلود فیلم ابلق

خلاصه داستان: فیلم سینمایی ابلق در رابطه با افرادی که وضع مالی خوبی ندارند ساخته شده است و قسمتی از فقر و بی پولی که هم اکنون در جامعه به طرز چشم گیری فراوان شده است را نشان می دهد. خانواده ای در اطراف شهر زندگی می کردند که با روایت سرگذشت و زندگی زن خانواده، مشکلات و بحران های پیچیده ای برای آنان آغاز می شود.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم تی تی

دانلود فیلم تی تی

خلاصه داستان: تی تی زنی با وقار و جسور بود. او برای گذراندن زندگی خود و شوهر بی مصرف و داغونش باید کاری می کرد. با اجاره دادن رحم و نگه داری از بچه دیگران پولی دریافت می کرد تا روزمرگی خودشان را پیش ببرد. ابراهیم (استاد و فیزیکدان) در راه تحقیق و جست و جو با تی تی آشنا می شود. تی تی را زنی محترم می داند و برای کار او که نوعی از خود گذشتگی است، ارزش قائل می شود. این آشنایی به نفع هردوی آنان بود و بر زندگی آن ها تاثیرات مثبتی بر جای گذاشت.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم خفه گی

دانلود فیلم خفه گی

خلاصه داستان: خفه گی داستان زندگی دختری را نشان می دهد که ناچارا در یک بیمارستان روانی مشغول به کار است. در حین شلوغی تیمارستان متوجه مردی می شود که همسرش را جهت معالجه به آن جا آورده است. اینکه بیمار جدیدی به تیمارستان اضافه شده، او را از قبل نا امیدتر کرد. این موضوع همیشه باعث رنج و ناراحتی او و دیگر پرستاران می شد. کنجکاوانه ایستاده بود و آن زوج را نگاه می کرد. نسب به آن ها حس خوبی نداشت و هر لحظه مشکوک تر می شد. این قضیه کمی غیر عادی به نظر می رسید. با رفتارهایی که از زن بیمار دید، متوجه حقایقی شد و دلش می خواست که برای فاش شدن این حقایق به او کمک کند. اما ...

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود