فیلمیانو
سریال نیسان آبی سریال نیسان آبی سریال ایرانی 788 بازدید سریال ساخت ایران 3 سریال ساخت ایران 3 سریال ایرانی 775 بازدید
نوبت لیلی نوبت لیلی سریال ایرانی 558 بازدید خسوف خسوف سریال ایرانی 613 بازدید حرفه ای حرفه ای سریال ایرانی 632 بازدید میدان سرخ میدان سرخ سریال ایرانی 693 بازدید
سریال جیران سریال جیران سریال ایرانی 678 بازدید سریال جادوگر سریال جادوگر سریال ایرانی 237 بازدید
دانلود فیلم حبیب

دانلود فیلم حبیب

خلاصه داستان: این فیلم داستان حبیب، مردی را روایت می کند که در راستای رسیدن به ثروت دست به کارهای خلاف زده و با گیر افتادنش، ماجراهای زیادی را متحمل می شود.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود فیلم زندانی‌ها

دانلود فیلم زندانی‌ها

خلاصه داستان: این فیلم داستان دو زندانی را روایت می کند که در راستای آزاد شدنشان توسط یک دانشجو، نقشه ای برای پیدا کردن گنج کشیده و ماجراهای زیادی را متحمل می شوند.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود فیلم استرداد

دانلود فیلم استرداد

خلاصه داستان: این فیلم داستان طلب ایران از شوروی در جنگ جهانی دوم را روایت می کند و چالش های موجود در راستای پرداخت غرامت به کشور را در آن زمان در اختیار مخاطب قرار میدهد.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود سریال ابله تر

دانلود سریال ابله تر

سانسور شده

خلاصه داستان: این سریال داستان نویسنده ای را روایت می کند که قوه ی تخلیش در راستای رقم زدن داستان های مرموز، وی را دچار چالش های زیادی کرده و مسیر زندگی اش را وارد یک سراشیبی می کند.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود سریال جزیره

دانلود سریال جزیره

قسمت 14 (آخر) اضافه شد

خلاصه داستان: سریال جزیره زندگی دختری به ­نام صحرا را به نمایش درمی­ آورد. دختری که به تازگی شکست عشقی سختی، او را دچار بحران کرده و بخاطر شرایط مالی خود احساس حقارت می­ کند. شغل او خبرنگاری بود. او تصمیم گرفت برای اثبات خود و برابری با معشوقه­ ی ثروتمندش وارد روابط تجاری سختی بشود....

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم زندانی ها

دانلود فیلم زندانی ها

خلاصه داستان: زندانی ها" داستانی اجتماعی است که با هدف نشان دادن تاثیر معنویات بر زندگی به یک فیلم سینمایی تبدیل شده است. این داستان بر این پایه نوشته شده است که یک دانشجو که در در زمینه ی الهیات مشغول به تحصیل است برای انجام دادن پایان نامه اش، دو زندانی را به شرط وثیقه آزاد می کند. این دو نفر بعد از اینکه از زندان آزاد می شوند، تصمیم می گیرند با طرح نقشه ای، یک گنج را که در اطراف یک امام زاده مدفون است پیدا کنند و...

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم بازدم

دانلود فیلم بازدم

خلاصه داستان: فیلم سینمایی "بازدم" در گروه هنر و تجربه اکران شده است.این فیلم به کارگردانی آرش سنجابی است. درباره زندگی جوانی 35 ساله است که به تازگی بورسیه گرفته و زندگی او در مراحل حساسی است.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود