فیلمیانو
سریال نیسان آبی سریال نیسان آبی سریال ایرانی 1,635 بازدید سریال ساخت ایران 3 سریال ساخت ایران 3 سریال ایرانی 1,599 بازدید
نوبت لیلی نوبت لیلی سریال ایرانی 1,305 بازدید خسوف خسوف سریال ایرانی 1,291 بازدید حرفه ای حرفه ای سریال ایرانی 1,395 بازدید میدان سرخ میدان سرخ سریال ایرانی 1,422 بازدید
سریال جیران سریال جیران سریال ایرانی 1,594 بازدید سریال جادوگر سریال جادوگر سریال ایرانی 832 بازدید
دانلود سریال قهوه ترک

دانلود سریال قهوه ترک

قسمت 13 اضافه شد

خلاصه داستان: این سریال زندگی افرادی را به تصویر می کشد که در پی درگیری و تگناهای زندگی، وارد جریاناتی پیچیده شده و با تلاش های بسیار سعی در نجات خود دارند.

بازیگران: ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود سریال سرگیجه

دانلود سریال سرگیجه

قسمت 24 اضافه شد

خلاصه داستان: سریال سرگیجه داستان مردی به نام پیمان را روایت می کند. همه فکر می کنند پیمان قاتل کامران است. چراکه قبلا با هم درگیر شده اند.

بازیگران: ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم هر شب تنهایی

دانلود فیلم هر شب تنهایی

خلاصه داستان: این فیلم داستان زنی را به تصویر می کشد که در طی بیماری لاعلاج خود و فرصت کمش برای زندگی، چالش های زیادی را پشت سر می گذارد.

بازیگران: ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود فیلم کیمیا و خاک

دانلود فیلم کیمیا و خاک

خلاصه داستان: این فیلم داستان مخالفان در واقعه آبان سال ۱۳۵۷ را به تصویر می کشد که در راستای این امر و دخالت ساواک برای سرکوب مخالفان، اتفاقاتی دردناک و پر تنشی برای همگان رخ می دهد.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود فیلم هیهات

دانلود فیلم هیهات

خلاصه داستان: این فیلم داستان زندگی چهار گروه از افراد مختلف جامعه با نگرش های متفاوت را روایت می کند که در راستای رسیدن به اهدافشان، با مشکلات خاص و زیادی روبرو می شوند.

بازیگران: ، ، ، ، ، ،

کارگردان: ، ، ،

دانلود فیلم فرزند چهارم

دانلود فیلم فرزند چهارم

خلاصه داستان: این فیلم داستان زنی را روایت می‌کند که به دلیل حس انسان دوستانه و علایق شخصی خود، شغلش که سوپراستار سینما می باشد را کنار گذاشته و به منطقه جنگ زده سومالی سفر می کند و چالش های زیادی را متحمل می شود.

بازیگران: ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود فیلم روز سوم

دانلود فیلم روز سوم

خلاصه داستان: این فیلم داستان برادری را روایت می کند که در راستای نجات و پنهان کردن خواهر خود از تیر رس نگاه نیروهای دشمن، با چالش های زیادی دست و پنجه نرم می کند.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود فیلم دایره زنگی

دانلود فیلم دایره زنگی

خلاصه داستان: این فیلم روایت یکی از معضلات جامعه به نام ماهواره می باشد. داستان از آنجا شروع میشود که شیرین با ماشین پدرش تصادف میکند و باید تا شب و قبل از این که پدرش ماشین را ببیند آن را صافکاری و تعمیر کند. شیرین به همراه برادرش برای بدست اوردن هزینه ی صافکاری ماشین به ساختمانی در شمال تهران میروند تا ماهواره نصب کنند.اما درگیری های اهالی ساختمانی که از قشرهای مختلف جامعه هستند و با هم اختلاف نظر دارند داستان را پیچیده میکند.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم آشفته گی

دانلود فیلم آشفته گی

خلاصه داستان: آشفتگی روایت دو برادر دو قلو به نام های بردیا و باربد می باشد که اصلا باهم میانه خوبی ندارند. طی حادثه ای بردیا میمیرد و باربد خود را به جای بردیا جا میزند.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم سنتوری۲

دانلود فیلم سنتوری۲

خلاصه داستان: حال داستان این است که علی دارای خاواده ای مذهبی و بازاری است و خودش نیز علاقه بسیار زیادی به سنتور دارد اما خانواده او در جریان این موضوع نمی باشند. هنگامی که خانواده ی او از این موضوع با خبر میشوند علی مجبور میشود بین سنتور و خانواده ی خود دست به انتخاب بزند...انتخابش گزینه ی اول است و از خاواده ی خود دور میشود. سر انجام علی در موسیقی چنان پیشرفت میکند که زبانزد عام و خاص میشود و کنسرت های او استقبال قابل توجه ای به دنبال دارد.

بازیگران: ،

کارگردان:

دانلود
12