فیلمیانو
سریال نیسان آبی سریال نیسان آبی سریال ایرانی 1,004 بازدید سریال ساخت ایران 3 سریال ساخت ایران 3 سریال ایرانی 990 بازدید
نوبت لیلی نوبت لیلی سریال ایرانی 723 بازدید خسوف خسوف سریال ایرانی 792 بازدید حرفه ای حرفه ای سریال ایرانی 816 بازدید میدان سرخ میدان سرخ سریال ایرانی 883 بازدید
سریال جیران سریال جیران سریال ایرانی 1,015 بازدید سریال جادوگر سریال جادوگر سریال ایرانی 406 بازدید
دانلود فیلم زیارت

دانلود فیلم زیارت

خلاصه داستان: این فیلم داستان مردی را روایت می کند که در راستای وصول طلب خود سراغ بدهکار خود به مشهد رفته و در طول راه و آشنایی با افراد جدید، چالش های زیادی را متحمل می شود.

بازیگران: ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود فیلم ویرانگر

دانلود فیلم ویرانگر

خلاصه داستان: این فیلم داستان مقابله علیه رژیم اشغالگر موساد علیه جمهوری اسلامی را روایت می کند که طی این عملیات، زندگی افراد زیادی به خطر افتاده و با دخالت و حضور به موقع یک افسر اطلاعاتی، این نقشه دست خوش تغییرات عظیمی می شود.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود فیلم ضیافت

دانلود فیلم ضیافت

خلاصه داستان: این فیلم داستان هفت دوست را روایت می کند که با هم قرار می گذارند چند سال بعد همدیگر را ملاقات کنند اما این دیدار مجدد، چالش و ماجراهای زیادی برای آن ها به ارمغان می آورد.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود فیلم سلطان

دانلود فیلم سلطان

خلاصه داستان: این فیلم داستان مردی را روایت میکند که بدون تصمیم و مشورت، زمینش را به سرایدار خود واگذار کرده اما پس از مرگش اختلاف و درگیری های زیادی با فرزندانش به وجود می آید که چالش‌های زیادی را نیز به دنبال دارد.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود فیلم خاکستری

دانلود فیلم خاکستری

خلاصه داستان: ماجرای یک دختر شهرستانی (اصفهانی) است که در کنکور قبول می شود. او باید برای تحصیلات به پایتخت بیاید چون برای دانشگاه تهران پذیرفته شده است. بیتا از یک طرف خوشحال از این موفقیت است و از سوی دیگر دلهره ممانعت خانواده سنتیش را دارد.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم دو خواهر

دانلود فیلم دو خواهر

خلاصه داستان: این فیلم در رابطه با دو خواهر می باشد که اسم آن ها ماهرخک و گلابتون است.این دو نفر در زندگی خود در شرایطی قرار می‌گیرند که مجبور می‌شوند تن به یک ازدواج اجباری بدهند اما داستان در اینجا به پایان نمی رسد.آن دو خواهر از این ازدواج اجباری فرار می‌کنند و به جنگل پناه می برند، آنها در جنگل به دنبال جوانی میگردند که قادر است این دو نفر را از این ازدواج اجباری نجات دهد.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود