فیلمیانو
سریال نیسان آبی سریال نیسان آبی سریال ایرانی 598 بازدید سریال ساخت ایران 3 سریال ساخت ایران 3 سریال ایرانی 596 بازدید
نوبت لیلی نوبت لیلی سریال ایرانی 414 بازدید خسوف خسوف سریال ایرانی 515 بازدید حرفه ای حرفه ای سریال ایرانی 511 بازدید میدان سرخ میدان سرخ سریال ایرانی 526 بازدید
سریال جیران سریال جیران سریال ایرانی 532 بازدید سریال جادوگر سریال جادوگر سریال ایرانی 92 بازدید
دانلود سریال قلب یخی۲

دانلود سریال قلب یخی۲

سانسور شده

خلاصه داستان: این سریال داستان گریختن حامد برای نجات جان ستاره را روایت می کند که باید وی به محلی برود که ربایندگان آنجا هستند، اما اتفاقاتی پیش بینی نشده سرنوشتش را دچار تغییر شگرفی می کند.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم شب لرزه

دانلود فیلم شب لرزه

خلاصه داستان: فیلم شب لرزه در رابطه با مشکلاتی است که در جامعه ی امروز بسیار وجود دارند. موضوعاتی مثل اسید پاشی و معضلات فضای مجازی و ... شب لرزه چهارمین فیلم بلند سینمایی از محمدرضا رحمانی است.فیلم های دلخون / ستایش و گاهی نیز از آثار این کارگردان میباشد او فعالیت های خود را از ۱۴ سالگی با فیلم های سوپرهشت شروع کرد.

بازیگران: ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم بازنده

دانلود فیلم بازنده

خلاصه داستان: سامان به مدت پنج سال پناهنده ی سیاسی بوده است و اکنون به کشور بازگشته است. شخصی به نام تبسم که قبل از سفر سامان با او نامزد بوده است  به استقبال و دیدن او می آید و به او میگوید که دیگر ادامه دادن این رابطه برایش مطلوب نیست زیرا سه ماه است که ازدواج کرده است. سامان پس از شنیدن این موضوع آشفته و ناراحت میشود و برادرش به اسم بیزن سعی میکند که حال او را خوب کند و به او دلداری بدهد.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم سلام علیکم حاج آقا

دانلود فیلم سلام علیکم حاج آقا

خلاصه داستان: "سلام علیکم حاج آقا" یک فیلم کمدی و اجتماعی درباره جوانی است که در زندگی خود با مشکلاتی رو به رو میشود. او آن ها را امتحان الهی میداند و سخت در تلاش است تا از این امتحان الهی سربلند بیررون بیاید.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود