فیلمیانو
سریال نیسان آبی سریال نیسان آبی سریال ایرانی 517 بازدید سریال ساخت ایران 3 سریال ساخت ایران 3 سریال ایرانی 491 بازدید
نوبت لیلی نوبت لیلی سریال ایرانی 321 بازدید خسوف خسوف سریال ایرانی 454 بازدید حرفه ای حرفه ای سریال ایرانی 450 بازدید میدان سرخ میدان سرخ سریال ایرانی 440 بازدید
سریال جیران سریال جیران سریال ایرانی 423 بازدید سریال جادوگر سریال جادوگر سریال ایرانی 7 بازدید
دانلود سریال عاشقانه

دانلود سریال عاشقانه

خلاصه داستان: در این سریال حضور چند خانواده را میبینیم که با آمدن زنی به نام (گیسو) ، تمام زندگیشان تحت تاثیر قرار میگیرد. حادثه تلخ گم شدن سگ پگاه (پاپت) مشکلات زیادی را برای او و همسرش رقم میزند و...

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود فیلم هزارتو

دانلود فیلم هزارتو

خلاصه داستان: فیلم "هزارتو" که داستان خانوادگی اش را به موضوعات اجتماعی کودکان پیوند داده است، با تصاویری از دویدن یک مرد در خیابان که ظاهرا پسر گمشده اش را جستجو می کند آغاز می شود و با ماجراهایی هایی که در پی این رویداد اتفاق می افتند، ادامه می یابد. در واقع در این فیلم ماجرای داستان با ناپدید شدن کودک آغاز می شود که این مساله به عنوان نقطه ی شروعی برای آشکار شدن برخی از حقایق پنهان در خصوص روابط شخصیت ها و رویارویی آن ها محسوب می شود.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم سمفونی نهم

دانلود فیلم سمفونی نهم

خلاصه داستان: این فیلم در رابطه با شخصی به نام راحیل می باشد که شغلش جراحی است و در زمانی که عمل جراحی انجام می داده است همسرش را از دست می دهد و او فوت می کند. در این جا راحیل تصمیم می گیرد که جسد همسرش را بدزدد و طبق وصییت او در یک روستای ناشناس و دور افتاده و در کنار خانواده اش دفنش کند اما این مسیر برای او هموار نیست و در طول انجام این راه با ملک الموت برخورد می کند و متوجه این موضوع می شود که دیگر راه و فرصتی برای عمل به وصییت همسرش را ندارد و... .

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم رحمان 1400

دانلود فیلم رحمان 1400

خلاصه داستان: «رحمان 1400» درباره مردی با نام رحمان (با بازی سعید آقاخانی) میباشد که آبدارچی شرکت است. دکترها به او گفته اند که به خاطر سرطان ، تنها یه مدت کوتاهی زنده است و بعد از آن از دنیا میرود. او و دوستش انوش (با بازی بهرام افشاری) فکری به سرشان میزد و قصد دارند از این اتفاق سود ببرند و به خانواده رحمان کمک کنند اما از آنجایی که رحمان فرد بدشانسی است این اتفاقات جور دیگر رخ میدهد.

بازیگران: ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم دو طبقه روی پیلوت

دانلود فیلم دو طبقه روی پیلوت

خلاصه داستان: لاصه ی دو طبقه روی پیلوت در اصل جملاتی مبهم و گنگ است که در این جملات ابراهیمیان اعلام کرده است که قصد او از ساخت این فیلم این بوده که بتواند فیلم را باداستانی متفاوت انجام دهد.

بازیگران: ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم فصل فراموشی فریبا

دانلود فیلم فصل فراموشی فریبا

خلاصه داستان: فیلم سینمایی فصل فراموشی فریبا گذشته ی ناخوشایند و غم انگیز زنی افسرده را روایت می کند. فریبا زنی عاشق بود که گمان می کرد پس از ازدواجش زندگی بهتری را می گذراند و از این همه سختی و ناراحتی خلاص می شود. اما از شانس بد او، خانواده ی شوهرش (مرتضی) بسیار بدجنس بوده و فریبا را مورد آزار و اذیت فراوانی قرار می دادند. مرتضی تصادف شدیدی کرد و فریبا تنهاتر از همیشه مجبور بود برای تامین احتیاجات زندگی شان با یک وانت کار کند. اوضاع تا حدودی آرام گرفته بود تا اینکه...

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم جدایی نادر از سیمین

دانلود فیلم جدایی نادر از سیمین

خلاصه داستان: «جدایی نادر از سیمین» روایت گر زندگی زوجی است که قصد جدا شدن از یکدیگر را دارند و در آستانه طلاق و جدایی میباشند. سیمین (با بازی لیلا حاتمی) خانه را ترک میکند و همسرش ، یعنی نادر (با بازی پیمان معادی) پرستاری را برای مراقبت از پدر پیرش که دچار بیماری آلزایمر است ، به خانه می آورد.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم اتاق تاریک

دانلود فیلم اتاق تاریک

خلاصه داستان: در این فیلم سینمایی زن و شوهری را می بینیم که زندگی سرد و خشکی را می گذرانند و با نقل مکان به یک آپارتمان جدید ماجراهای پیچیده ای برای آنان پیش می آید. فرهاد و هاله دارای یک فرزند پسر به نام امیر هستند. آن ها در مراقبت از او حساسیت های فراوانی به خرج می دهند. اما یک روز بر اثر بی احتیاطی هاله و فرهاد، امیر برای چند ساعت گم می شود. پس از پیدا شدنش او بسیار وحشت زده و بهم ریخته بود. رفتارش تغییر کرده بود و این موضوع باعث نگرانی پدر و مادرش شده بود. امیر با شب ادراری، دیدن خواب های پریشان و حالت تهوع و دل درد چند روزی را گذراند تا اینکه...

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم لامپ 100

دانلود فیلم لامپ 100

خلاصه داستان: "لامپ 100" ژانری اجتماعی و خانوادگی دارد با اندکی چاشنی طنز. تماشاچی را گاه به تامل اندوه بار می کشاند و لحظاتی بعد سکانس هایش با طعمی از لبخند همراه است. سعید آقاخانی خود از بازیگران مضامین طنز و کمدی است و دنیای فکاهی را به خوبی می شناسد. بنابراین ساخت محتواهایی جز این را، از او انتظار نمی رود. " لامپ 100" داستان جوانی است که به دام اعتیاد می افتد و در این مسیر اطرافیانش نیز صدمه های اجتماعی فراوانی می بینند... .

بازیگران: ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم ناهید

دانلود فیلم ناهید

خلاصه داستان: این فیلم در رابطه با بحران ها و زندگی زنی است به نام ناهید. ناهید در گذشته با شخصی به اسم احمد ازدواج کرده بوده است و حال از او به علت بی بندو باری و اعتیادش جدا شده و سرپرستی فرزند خودش را بر عهده گرفته و او را خودش بزرگ می کند. اما همسرش به شرطی حضانت پسرشان را به او داده است که ناهید ازدواج مجدد نکند.ناهید اکنون به فردی پولدار به اسم مسعود علاقه مند شده و با او ازدواج کرده است اما به علت یک سری از دلایل پوچ مجبور به پنهان کردن این ازدواج می باشد.

بازیگران: ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
12