فیلمیانو
سریال نیسان آبی سریال نیسان آبی سریال ایرانی 708 بازدید سریال ساخت ایران 3 سریال ساخت ایران 3 سریال ایرانی 689 بازدید
نوبت لیلی نوبت لیلی سریال ایرانی 503 بازدید خسوف خسوف سریال ایرانی 565 بازدید حرفه ای حرفه ای سریال ایرانی 569 بازدید میدان سرخ میدان سرخ سریال ایرانی 617 بازدید
سریال جیران سریال جیران سریال ایرانی 616 بازدید سریال جادوگر سریال جادوگر سریال ایرانی 185 بازدید
دانلود فیلم اینجا بدون من

دانلود فیلم اینجا بدون من

سانسور شده

خلاصه داستان: "اینجا بدون من" فیلمی است که درون مایه ی اجتماعی خود را با روایت پسر خانواده ای فقیر شروع می کند و با او به پایان می رساند. احسان پسر یک مادر فداکار است که در یک کارخانه شاغل می‌باشد. عضو دیگر خانواده ی احسان خواهری به نام یلدا است که از ناحیه ی پا معلول، و بیشتر توجه و نگرانی مادرش را به خود و آینده اش اختصاص داده است. اعضای این خانواده که تحت فشار زندگی قرار دارند، منتظر تغییر و تحولی مثبت هستند که پیش رفتن فیلم باعث روی دادن اتفاقات و تغییراتی می شود که فیلم را به صحنه های پایانی و مهم آن متصل می کند.

بازیگران: ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم بوی پیراهن یوسف

دانلود فیلم بوی پیراهن یوسف

خلاصه داستان: در یکی از همین شبها که غفور در حال مسافر سوار کردن از فرودگاه است با دختر جوانی آشنا می شود که از آن طرف آب به ایران آمده و اتفاقا او هم به دنبال برادرش است که رزمنده جنگ بوده اما می گویند گم شده است. اسم دختر شیرین است و اسم برادرش خسرو. کلاف های سردرگم و چشم انتظاری ها با بازی بسیار زیبای علی نصیریان تا آن جا پیش می رود که در در سکانس های پایانی نمایی از دیدار یوسف و یعقوب نبی برای تماشاچی تداعی می شود.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم یکی بود یکی نبود

دانلود فیلم یکی بود یکی نبود

خلاصه داستان: داستان راجع پدری است که به همراه خانواده اش مستاجر بودند و خانه ای از خودشان نداشتند. یعنی تقریبا فاقد اوضاع مالی مطلوب هستند. در یکی از همین روزها پست چی نامه ای را برایشان می آورد که پسری فقیر و نیاز به درمان، از آن ها کمک های مالی درخواست کرده است. پدر این خانواده چهار نفره، دریافت این نامه را جدی نمی گیرد و بی خیال محتوایش می شود.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم ناصرالدین شاه آکتور سینما

دانلود فیلم ناصرالدین شاه آکتور سینما

خلاصه داستان: شخصی به نام میرزا ابراهیم خان عکاس باشی به یک سفر خارجی همراه با مظفرالدین شاه رفته و آرزوی این را دارد که با دختری به نام آتیه ازدواج کند.  او در آن کشور خارجی همراه با مظفرالدین شاه به سینماتوگراف علاقه خاصی پیدا می کند و زمانی که به ایران بر می گردد متوجه اوضاع در هم ریخته ی کشور می شوند. عکاس باشی در این اوضاع و شرایط از شاه اجازه ی دوره های عکاسی را می گیرد و شاه  او را توسط فراش باشی نزد پسرش برای عکاسی می فرستد و عکاس باشی را به دوره های قبل تر یعنی زمان ناصرالدین شاه می برند...

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم دره ستارگان

دانلود فیلم دره ستارگان

خلاصه داستان: " دره ستارگان" نه سکانس های وحشت دارد و نه بیان کننده جنگ و خونریزی های مرسوم دنیای اکشن است. قصه مردی از دنیای موسیقی و هنر است. روایت زندگی و آثار شهداد روحانی آهنگساز مطرح ایران و نام آشنا برای دنیای موسیقی دنیاست.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان: ،

دانلود
دانلود فیلم برف سرخ

دانلود فیلم برف سرخ

خلاصه داستان: برف سرخ در بیمارستان فیروز آبادی واقع در شهر ری و با محوریت بمباران شیمیایی سردشت آغاز شد. فیلم سینمایی "برف سرخ" روایت گر خورشید (زنی دردمند) که فاطمه معتمد آریا نقش آن را برعهده دارد ، میباشد.

بازیگران: ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم صد سال به این سال ها

دانلود فیلم صد سال به این سال ها

خلاصه داستان: زندگی یک زن که در طول سی سال بسیاری از عزیزان خود را از دست می دهد دستخوش تغییراتی می شود که در فیلم "صد سال به این سال ها" آن را خواهید دید ...

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود