فیلمیانو
سریال نیسان آبی سریال نیسان آبی سریال ایرانی 788 بازدید سریال ساخت ایران 3 سریال ساخت ایران 3 سریال ایرانی 775 بازدید
نوبت لیلی نوبت لیلی سریال ایرانی 558 بازدید خسوف خسوف سریال ایرانی 613 بازدید حرفه ای حرفه ای سریال ایرانی 632 بازدید میدان سرخ میدان سرخ سریال ایرانی 693 بازدید
سریال جیران سریال جیران سریال ایرانی 678 بازدید سریال جادوگر سریال جادوگر سریال ایرانی 237 بازدید
دانلود فیلم نزدیکتر

دانلود فیلم نزدیکتر

خلاصه داستان: در این فیلم شخصی به نام علی به نامزدش گفته است خانواده ی خود را از دست داده در صورتی که این طور نیست و پس از مدتی تصمیم می گیرد حقیقت را به او بگوید. او پس از مدت های طولانی با نامزدش به خانه ی مادری خارج از شهر خودش می رود و پس از ورود او به خانه درگیری ها و بحث های زیادی بین اعضای خانواده رخ می دهد. در این میان نامزد او متوجه میشود که علی به علت اعتیاد به مواد مخدر چند سالی از خانواده دور شده است و دوست دارد که این خانواده دوباره کنار یکدیگر بمانند و دور هم جمع بشوند..

بازیگران: ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم ماهی و گربه

دانلود فیلم ماهی و گربه

خلاصه داستان: در بین ماجراهای این فیلم دسته ای جوان برای یک مسابقه کنار یک رودخانه ای کمپ زده اند و قرار است چند روزی در آنجا بمانند اما داستان این است که در کنار این رودخانه اجراهای عجیب و غریبی رخ می دهد که باعث ترس و وحشت افرادی که در آنجاهستند می شود و البته که این ترس بیجا نیست.این اتفاقات عجیب و غریب از اقدامات یک رستوران آغاز می شود. در زمانی که برای پخت غذا گوشت لازم است و چیزی جز انسان در میان نیست..

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود