فیلمیانو
سریال نیسان آبی سریال نیسان آبی سریال ایرانی 597 بازدید سریال ساخت ایران 3 سریال ساخت ایران 3 سریال ایرانی 594 بازدید
نوبت لیلی نوبت لیلی سریال ایرانی 411 بازدید خسوف خسوف سریال ایرانی 513 بازدید حرفه ای حرفه ای سریال ایرانی 510 بازدید میدان سرخ میدان سرخ سریال ایرانی 523 بازدید
سریال جیران سریال جیران سریال ایرانی 529 بازدید سریال جادوگر سریال جادوگر سریال ایرانی 90 بازدید
دانلود فیلم زنی با ارابه ی چوبی

دانلود فیلم زنی با ارابه ی چوبی

خلاصه داستان: "زنی با ارابه ی چوبی" دنبال گر داستانی با موضوع اجتماعی است. داستان این فیلم بر پایه ی عشقی که بین یک دانشجو و دختری شاعر مسلک اتفاق می افتد، تعریف شده است. داستان "زنی با ارابه ی چوبی" فیلم را به گونه ای پیش می برد که یک دانشجوی رشته ی فلسفه به همراه صمیمی ترین دوستش برای انجام پژوهش های بیشتر در حوزه ی موضوع پایان نامه که "تحصیل میان واقعیت و حقیقت" است، به شمال کشور سفر می کنند و...

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم بوی پیراهن یوسف

دانلود فیلم بوی پیراهن یوسف

خلاصه داستان: در یکی از همین شبها که غفور در حال مسافر سوار کردن از فرودگاه است با دختر جوانی آشنا می شود که از آن طرف آب به ایران آمده و اتفاقا او هم به دنبال برادرش است که رزمنده جنگ بوده اما می گویند گم شده است. اسم دختر شیرین است و اسم برادرش خسرو. کلاف های سردرگم و چشم انتظاری ها با بازی بسیار زیبای علی نصیریان تا آن جا پیش می رود که در در سکانس های پایانی نمایی از دیدار یوسف و یعقوب نبی برای تماشاچی تداعی می شود.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم منصور

دانلود فیلم منصور

خلاصه داستان: فیلم سینمایی منصور بخشی از زندگی شهید منصور ستاری و اتفاقات پیش آمده برای ایشان را روایت می کند. تیمسار منصور ستاری فردی کامل و فداکار بود. ایشان در دوران هشت سال جنگ دفاع مقدس کارهای بسیار مهمی انجام داده است. که مهم ترین آن ها ساخت هواپیماهای جنگی و مجهز بوده است. در این فیلم محسن قصابیان نقش شهید منصور ستاری را ایفا کرده است. این بازیگر توانمند در اجرای این نقش بسیار ماهرانه و درجه یک عمل کرده است.

بازیگران: ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم کاتیوشا

دانلود فیلم کاتیوشا

خلاصه داستان: این فیلم سینمایی تغییر و تحول فردی منفی که تفاوت های زیادی با افراد بسیجی و مذهبی دارد را نشان می دهد. احمد مهران فر نقش این جوان نسل جدید و امروزی را ایفا کرده است. عرشیا به تازگی به بیماری اعتیاد مبتلا شده است. خانواده اش قصد دارند قبل از مهاجرت او به استرالیا او را ترک دهند تا عرشیا بتواند اقامت خود را بگیرد. برای این کار فردی بسیجی به نام خلیل (هادی حجازی فر) که معروف به خلیل کاتیوشا می باشد را انتخاب کردند. خلیل روش های بسیار سختی را برای ترک دادن عرشیا در نظر گرفته بود. این شرایط و ماجراها باعث شد مسیر زندگی عرشیا تغییر کند و...

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم اخراجی ها

دانلود فیلم اخراجی ها

خلاصه داستان: فیلم سینمایی اخراجی ها گروهی از جوانان که از دسته ی اراذل به شمار می روند را نشان می دهد. آن ها سعی دارند که پس از آزادی شان سر به راه شوند به همین خاطر تصمیم می گیرند به جبهه بروند. مجید (کامبیز دیرباز) سردسته و رئیس آن گروه اراذل بود. او اولین نفری بود این تصمیم را گرفت و دیگر دوستانش هم با او همراه شدند. او خاطرخواه دختری از خانواده ای هنرمند و مذهبی شده بود. میرزا پدر آن دختر وساطت کرد که مجید و دوستانش را در کاروان راه داده و به جبهه ببرند. برای گروهی که یک نفرشان دزد، یک نفرشان قاچاقچی و یک نفرشان معتاد بود شرایط و محیط جبهه و پادگان بسیار سخت و دشوار بود. به همین خاطر آن ها ناخواسته حرکات و رفتارهای جالب و خنده داری از خود نشان می دادند.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم طبقه ی یک و نیم

دانلود فیلم طبقه ی یک و نیم

خلاصه داستان: مدیر مالی کارخانه که تازه از سفر رسیده، با ورود به محل کار غافلگیر می شود و ناگهان ...

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم سلفی با دموکراسی

دانلود فیلم سلفی با دموکراسی

خلاصه داستان: با فیلیمیانو در فیلم "سلفی با دموکراسی" میبینیم که این فیلم روایتی کاملا متفاوت از کسانی که در جنگ ایران و عراق بودند دارد ، داستان آن داستانی ماورائی است و بیشتر درمورد شهدا و جانبازان 8 سال دفاع مقدس است.به طور کلی "سلفی با دموکراسی" تقریبا در ادامه فیلم دموکراسی تو روز روشن است و کارگردانی آن با علی عطشانی است.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم دختری با لباس ارغوانی

دانلود فیلم دختری با لباس ارغوانی

خلاصه داستان: این فیلم پربازیگر و پرکار از شهرهای زیادی عبور کرده و مخاطب فقط شاهد اتوبوسی با مسافرانی پرماجرا می باشد. اتوبوسی که مقصدی برایش تعیین نشده است و در زمان های گذشته و آینده در حال حرکت است. مسافرانی در آن اتوبوس حضور دارند که هرکدام داستان پیچیده ای را با خود به همراه دارند و در بین راه اتفاقی رخ می دهد که برای همگی صحنه ای آشنا را تداعی می کند.

بازیگران: ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم مدیترانه

دانلود فیلم مدیترانه

خلاصه داستان: داستان روایتگر زوج عاشقی است ، که درگیر جنگ می شوند و باید بتوانند با مشکلات و معضلات جنگ ، زندگی خود را ادامه بدهند .

بازیگران: ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود