فیلمیانو
سریال نیسان آبی سریال نیسان آبی سریال ایرانی 1,004 بازدید سریال ساخت ایران 3 سریال ساخت ایران 3 سریال ایرانی 990 بازدید
نوبت لیلی نوبت لیلی سریال ایرانی 723 بازدید خسوف خسوف سریال ایرانی 792 بازدید حرفه ای حرفه ای سریال ایرانی 816 بازدید میدان سرخ میدان سرخ سریال ایرانی 883 بازدید
سریال جیران سریال جیران سریال ایرانی 1,015 بازدید سریال جادوگر سریال جادوگر سریال ایرانی 406 بازدید
دانلود فیلم تنگه ابوقریب

دانلود فیلم تنگه ابوقریب

خلاصه داستان: این فیلم داستان شجاعت و پایداری سربازان ایرانی در برابر تجاوز و اشغال دشمن در جنگ ۸ ساله ایران و عراق را به تصویر می کشد و نشان می دهد که هرکدام از این نیروهای مظلوم برای پایداری و پاسداری از کشور چه چالش هایی را پشت سر می گذارند.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود فیلم خاکستر و برف

دانلود فیلم خاکستر و برف

خلاصه داستان: در این فیلم مرد مسنی را میبینیم که بعد از چندین سال به ایران بازگشته تا دوستان قدیمی اش را ببیند ولی این ملاقات داستان های زیادی را به دنبال دارد.

بازیگران: ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود فیلم او خوب سنگ می زند

دانلود فیلم او خوب سنگ می زند

خلاصه داستان: فیلم سینمایی "او خوب سنگ می زند" به زبان شیرین لری قصه ی نوجوانی با نام بردو را در فضای اجتماعی روستا تعریف می کند. نبودن پدر بردو در کنار او و خانواده اش و بیمار بودن مادرش شرایط زندگی بردو را متفاوت کرده است. او با توجه به این شرایط برای باز پس ستاندن طلب پدر فقیدش روانه ی سفر می شود. این مسافرت حادث شدن اتفاقاتی را برای بردو به همراه دارد…

بازیگران: ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم مواجهه

دانلود فیلم مواجهه

خلاصه داستان: فیلم سینمایی مواجهه در قالبی اجتماعی روابط بین افراد و عکس العمل آن ها بعد از هربار دیدن یکدیگر را نشان می دهد. آدمی چه می داند که پس از هر خداحافظی سلامی هست یا نه ؟ نمی دانیم که دیدار دوباره ای درکار هست یا همین جا به اتمام می رسد. و یا اینکه...

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم ژن خوک

دانلود فیلم ژن خوک

خلاصه داستان: روزبه پسر همسر اول این مسئول ارشد کشوری وقتی متوجه می شود، عماد این برادر صیغه ای زایش، به زندان افتاده خوشحال می شود و فرصت را غنیمت می شمارد تا یک نفر به نام آقا رضا را اجیر کند تا درهمان زندان دخل عماد را بیاورد. یعنی عماد گربه که حاصل ازدواج صیغه ای پدرش بوده برای همیشه از ارث محروم شود. کشتن عماد گربه توسط آقا رضا به همین راحتی ها امکانپذیر نمی شود و اتفاقات آغشته به طنز فراوانی رخ می دهد. "ژن خوک" که کنایه ای واضح به زندگی های شخصی مقامات ایران و فرزندانشان است.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم دختر

دانلود فیلم دختر

خلاصه داستان: داستان فیلم, درباره ی دختری به نام ستاره است که میخواهد برای شرکت در جشن خداحافظی دوست دوران دانشجویی اش شرکت کند و به تهران برود. اما پدرش با اومخالفت می کند.

بازیگران: ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم دشمنان

دانلود فیلم دشمنان

خلاصه داستان: سرگذشت زنی سالخورده به نام زهره که سال ها پیش شوهرش او را با دو فرزند دختر(شیوا) و پسر(شهاب) رها کرده و رفته است. زهره و بچه هایش خیلی وقت است با مادرش که از کار افتاده زندگی می کند. روزها با فراز و نشیب های فراوان طی می شود تا اینکه یک روزمتوجه می شوند شهاب گم شده است. در همین حین از یک طرف شیوا به دنبال پیدا کردن برادرش محله به محله را زیرو رو می کند و از سوی دیگر، نامه هایی بی نام و نشان و محتواهایی عجیب غریب برای زهره ارسال می شود... .

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم جنون

دانلود فیلم جنون

خلاصه داستان: فیلم سینمایی جنون فیلمی متفاوت در ژانر ترسناک - اجتماعی، ساخته کامران قدکچیان می باشد. در این فیلم اعتقادات مردم جنوب کشورمان را در رابطه با مراسم زار یا همان جن گیری می بینیم. و شاهد زندگی فردی هستیم که روح یک نفر وجود او را تسخیر کرده است.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود