فیلمیانو
سریال نیسان آبی سریال نیسان آبی سریال ایرانی 788 بازدید سریال ساخت ایران 3 سریال ساخت ایران 3 سریال ایرانی 775 بازدید
نوبت لیلی نوبت لیلی سریال ایرانی 558 بازدید خسوف خسوف سریال ایرانی 613 بازدید حرفه ای حرفه ای سریال ایرانی 632 بازدید میدان سرخ میدان سرخ سریال ایرانی 693 بازدید
سریال جیران سریال جیران سریال ایرانی 678 بازدید سریال جادوگر سریال جادوگر سریال ایرانی 237 بازدید
دانلود سریال شاهگوش

دانلود سریال شاهگوش

خلاصه داستان: این سریال داستان مرگ کله پزی را روایت می کند که این امر با افشای رازهایی از قتلی مرموز همراه می شود و چالش های زیادی را برای همگان به ارمغان می آورد.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم استشهادی برای خدا

دانلود فیلم استشهادی برای خدا

خلاصه داستان: این فیلم داستان مردی را روایت می کند که در راستای سوظنی که در گذشته نسبت به همسرش داشته و با قرار گرفتن در آستانه مرگ، به روستای قدیمی خود بازگشته و ماجراهای زیادی را پشت سر می گذارد.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود سریال ابله تر

دانلود سریال ابله تر

سانسور شده

خلاصه داستان: این سریال داستان نویسنده ای را روایت می کند که قوه ی تخلیش در راستای رقم زدن داستان های مرموز، وی را دچار چالش های زیادی کرده و مسیر زندگی اش را وارد یک سراشیبی می کند.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم قهرمان

دانلود فیلم قهرمان

خلاصه داستان: برنده ی جایزه ی بزرگ هیئت داوران جشنواره ی کن یعنی "قهرمان"بر اساس داستان آزادی موقت یک زندانی به نام رحیم نوشته شده است. وی که در طول این آزادی موقت سعی در جلب رضایت طلبکارانش دارد که...

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم سن پطرزبورگ

دانلود فیلم سن پطرزبورگ

خلاصه داستان: محتوای این داستان در رابطه با دو شخصی است که آس و پاس  اند و دارایی ای در زندگی خود ندارند و به دزدی و کش رفتن وسایل دیگران معروف هستند. نام این دو کریم و فرشاد می باشد که به صورت خیلی اتفاقی یک سرنخ و نشانه از گنج تزار روسیه پیدا می‌کنند و بعد از داستان‌های زیاد در زندگی خود و کشمکش های زیاد و بحث های فراوان این دو با یکدیگر کنار می آبند و مجبور می‌شوند که برای پیدا کردن این گنج بزرگ همدیگر را یاری کنند و به صورت شریکی عمل نمایند و...

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم لامپ 100

دانلود فیلم لامپ 100

خلاصه داستان: "لامپ 100" ژانری اجتماعی و خانوادگی دارد با اندکی چاشنی طنز. تماشاچی را گاه به تامل اندوه بار می کشاند و لحظاتی بعد سکانس هایش با طعمی از لبخند همراه است. سعید آقاخانی خود از بازیگران مضامین طنز و کمدی است و دنیای فکاهی را به خوبی می شناسد. بنابراین ساخت محتواهایی جز این را، از او انتظار نمی رود. " لامپ 100" داستان جوانی است که به دام اعتیاد می افتد و در این مسیر اطرافیانش نیز صدمه های اجتماعی فراوانی می بینند... .

بازیگران: ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم گینس

دانلود فیلم گینس

خلاصه داستان: سه برادر  زده اند به کار پرورش شتر مرغ، در یک مزرعه خوش آب و هوا. کار تولید و فروش شتر مرغ تقریبا بالا می گیرد. این سه برادر به فکر می افتند تا یکی از شترمرغ ها را به ثبت جهانی برسانند یعنی اسمش را در رکوردهای" گینس" ثبت کنند... . توضیحات بیشتری درباره روایت داستان منتشر نشده است. 

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم سن پترزبورگ 2

دانلود فیلم سن پترزبورگ 2

خلاصه داستان: قسمت دوم فیلم سینمایی سن پترزبورگ در ژانری کمدی و اجتماعی دو خلافکار و ماجراهای جالب پیش آمده برای آن ها را بیان می کند. این دو خلافکار با طمع زیادی که داشتند به سراغ گنجی که از تزار روسیه به ارث مانده بود می روند. در همین راه متوجه موضوعی عجیب می شوند. کریم برای گنجی دست و پا می زند که در حقیقت به خودش ارث رسیده است ولی او خبر ندارد. با فاش شدن این راز جالب اتفاقات هیجان انگیزی برای این دو خلافکار رخ می دهد.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود سه کام تا حبس

دانلود سه کام تا حبس

خلاصه داستان: یک زوج فقیر که در پائین شهر تهران ساکن هستند. شوهر دست فروشی می کند و زن هم در خانه عروسک می سازد. همه چیز تقریبا عادی سپری می شود تا اینکه مرد دستفروش در اثر تصادف خانه نشین می شود. این سانحه از حقایقی تلخ پرده بر می دارد... .

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم عنکبوت
12