فیلمیانو
سریال نیسان آبی سریال نیسان آبی سریال ایرانی 708 بازدید سریال ساخت ایران 3 سریال ساخت ایران 3 سریال ایرانی 689 بازدید
نوبت لیلی نوبت لیلی سریال ایرانی 504 بازدید خسوف خسوف سریال ایرانی 565 بازدید حرفه ای حرفه ای سریال ایرانی 570 بازدید میدان سرخ میدان سرخ سریال ایرانی 617 بازدید
سریال جیران سریال جیران سریال ایرانی 616 بازدید سریال جادوگر سریال جادوگر سریال ایرانی 185 بازدید
دانلود فیلم مأموریت

دانلود فیلم مأموریت

خلاصه داستان: این فیلم داستان آقای سعادت را روایت می کند که برای کسب اطلاعات بیشتر از نامزد دخترش، تحقیقاتی را به کمک آقا تقی شروع کرده و با چالش های زیاد و مرموزی روبرو می شود.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود فیلم آپارتمان شماره ۱۳
دانلود فیلم پرده آخر

دانلود فیلم پرده آخر

خلاصه داستان: داستان «پرده اخر» درباره نقشه ایست که یک برادر و خواهر کشیده اند. آنها از خاندان سلطنتی قدیمی میباشند و این توطئه بر اساس نمایشنامه نوشته شده توسط برادر است.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم آدم باش

دانلود فیلم آدم باش

خلاصه داستان: روایت در رابطه با یک مردی می باشد که هنگام ارتباط برقرار کردن با انسان ها دچار یک سری از مشکلات می شود ولی این رابطه با حیوانات برای او بر عکس است یعنی به نوعی با حیوانات تعامل و ارتباط خوبی برقرار می کند. این شخص سالیان سال است که در خارج از ایران زندگی و کرده و حال تصمیم بازگشت به وطن خودش را دارد.پس از بازگشت او به ایران به مرور احساس می کند که مردم اصلا او را نمی شناسند.می توان گفت این فرد از اعتماد به نفس بالایی است اما چه چیزی او را مانع از ارتباط با انسان ها می کند؟....

بازیگران: ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم سازهای ناکوک

دانلود فیلم سازهای ناکوک

خلاصه داستان: شخصی به اسم هدیه (غزل شاکری) نقش اصلی فیلم را بازی می کند. او با یک سری از مشکل های روانی و روحی دست و پنجه نرم می کند و با آنها میجنگد. در این زمان خواهر او به اسم هلیا (هنگامه قاضیانی) یک روانشناس است و  تلاش می کند شرایط فعلی را کنترل و مدیریت کند و او را از این بحران خارج کند.

بازیگران: ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود