فیلمیانو
سریال نیسان آبی سریال نیسان آبی سریال ایرانی 517 بازدید سریال ساخت ایران 3 سریال ساخت ایران 3 سریال ایرانی 491 بازدید
نوبت لیلی نوبت لیلی سریال ایرانی 321 بازدید خسوف خسوف سریال ایرانی 453 بازدید حرفه ای حرفه ای سریال ایرانی 450 بازدید میدان سرخ میدان سرخ سریال ایرانی 440 بازدید
سریال جیران سریال جیران سریال ایرانی 422 بازدید سریال جادوگر سریال جادوگر سریال ایرانی 7 بازدید
دانلود سریال جیران

دانلود سریال جیران

قسمت 14 اضافه شد

خلاصه داستان: سریال جیران جدیدترین ساخته حسن فتحی می باشد و زمان سلطنت ناصرالدین شاه قاجار و دوران عاشقی ایشان و جیران (سوگلی ناصرالدین شاه) را نشان می دهد. ناصرالدین شاه ندیمه های بسیاری داشت ولی جیران اولین و محبوب ترین ندیمه ی او بود. زنی که عاشق اسب سواری و شکار بود و در مواقع سوارکاری لباس مردانه می پوشید و همین امر باعث محبوبیت او نزد ناصرالدین شاه شده بود.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود سریال نوبت لیلی

دانلود سریال نوبت لیلی

قسمت 6 اضافه شد.

خلاصه داستان: ماجرای این داستان زیبا که در برش های خاص زمانی اتفاق می افتد با پیدا شدن یک کتاب شروع می شود.شخصیت اصلی داستان، بانویی به نام "لیلی"یابنده ی این کتاب است که...

بازیگران: ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم صورت فلکی

دانلود فیلم صورت فلکی

سانسور شده

خلاصه داستان: درباره داستان فیلم سینمایی «صورت فلکی» اطلاعات دقیقی یافت نشده است. اما به محض انتشار شما میتوانید آن را از سایت فیلیمیانو مطالعه کنید.

بازیگران: ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم ایده اصلی

دانلود فیلم ایده اصلی

خلاصه داستان: «ایده اصلی» درباره یک پروژه بزرگ میباشد که ایران و اسپانیا در جزیره هندورابی در جنوب ایران برای آن برنامه ریزی کرده اند. برای این تجارت بزرگ شرکت های زیادی خودشان را آماده کرده اند.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم درباره الی

دانلود فیلم درباره الی

خلاصه داستان: این فیلم در رابطه با چند خانواده ای است که به صورت اکیپی با یکدیگر به شمال کشور سفر می کنند تا برای چند روز را با هم باشند و قرار است که یکی از دوستان قدیمی آن ها به نام احمد از کشور آلمان بازگردد. الی مربی مهد کودک بچه ی سپیده می باشد که به سفر همراه آن ها رفته تا با احمد آشنا شود بعد روز اول الی غیب می شود و ماجرای غیب شدن او باعث می شود هر کس همانطور که مایل است درباره ی او قضاوت کند

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم جدایی نادر از سیمین

دانلود فیلم جدایی نادر از سیمین

خلاصه داستان: «جدایی نادر از سیمین» روایت گر زندگی زوجی است که قصد جدا شدن از یکدیگر را دارند و در آستانه طلاق و جدایی میباشند. سیمین (با بازی لیلا حاتمی) خانه را ترک میکند و همسرش ، یعنی نادر (با بازی پیمان معادی) پرستاری را برای مراقبت از پدر پیرش که دچار بیماری آلزایمر است ، به خانه می آورد.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم اخراجی ها

دانلود فیلم اخراجی ها

خلاصه داستان: فیلم سینمایی اخراجی ها گروهی از جوانان که از دسته ی اراذل به شمار می روند را نشان می دهد. آن ها سعی دارند که پس از آزادی شان سر به راه شوند به همین خاطر تصمیم می گیرند به جبهه بروند. مجید (کامبیز دیرباز) سردسته و رئیس آن گروه اراذل بود. او اولین نفری بود این تصمیم را گرفت و دیگر دوستانش هم با او همراه شدند. او خاطرخواه دختری از خانواده ای هنرمند و مذهبی شده بود. میرزا پدر آن دختر وساطت کرد که مجید و دوستانش را در کاروان راه داده و به جبهه ببرند. برای گروهی که یک نفرشان دزد، یک نفرشان قاچاقچی و یک نفرشان معتاد بود شرایط و محیط جبهه و پادگان بسیار سخت و دشوار بود. به همین خاطر آن ها ناخواسته حرکات و رفتارهای جالب و خنده داری از خود نشان می دادند.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم خوابم می آد

دانلود فیلم خوابم می آد

خلاصه داستان: داستان این فیلم درباره معلمی به نام رضا است که مرد بسیار ساده لوح و درستکاری میباشد. او به سن میانسالی رسیده ولی هنوز در ارتباط با خانوم ها دچار مشکل است و این کار برایش خیلی سخت است. در همین اوضاع عاشق دختر پاستیل فروش میشود.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم دعوت

دانلود فیلم دعوت

خلاصه داستان: در این فیلم چند زوج جوان وجود دارد که هر کدام با بحران و مشکلی شبیه هم مواجه می شود. که هر کدام از آنها طبق تصمیماتی که خودشان می گیرد واکنش های مختلفی به آن موضوع نشان می دهند.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان: ،

دانلود فیلم همه چیز برای فروش

دانلود فیلم همه چیز برای فروش

خلاصه داستان: "همه چیز برای فروش" که ابتدا قرار بود نامش "پدر و پسر" باشد، قصه غیرت وعواطف انسانی درقالب درام و اکشن است. داستان جوانی به نام اکبر که بعد از فوت پدرش نان آور خانه می شود و سرپرستی خانواده اش را به عهده می گیرد. او یک برادر کوچکتر از خودش دارد که مشغول خدمت سربازی است. وضعیت اقتصادی خانواده چندان خوب نیست و او نیز مجبور به کارکردن است. اکبر برای او هم در محل کار خودش حرفه ای دست و پا می کند. همه چیز به خوبی پیش می رود تا اینکه برادر اکبر در محل خدمت یعنی استادیوم فوتبال آسیب عمیقی می بیند و درمانش هزینه بسیار سنگینی نیاز دارد. 

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
12