فیلمیانو
سریال نیسان آبی سریال نیسان آبی سریال ایرانی 708 بازدید سریال ساخت ایران 3 سریال ساخت ایران 3 سریال ایرانی 689 بازدید
نوبت لیلی نوبت لیلی سریال ایرانی 504 بازدید خسوف خسوف سریال ایرانی 565 بازدید حرفه ای حرفه ای سریال ایرانی 570 بازدید میدان سرخ میدان سرخ سریال ایرانی 617 بازدید
سریال جیران سریال جیران سریال ایرانی 616 بازدید سریال جادوگر سریال جادوگر سریال ایرانی 185 بازدید
دانلود فیلم آواز در خواب

دانلود فیلم آواز در خواب

خلاصه داستان: این فیلم داستان صاحب یک عتیقه فروشی را روایت می کند که بسیار خسیس و چشم تنگ است اما با خواب دیدن روح شریکش متحول شده و ماجراهای زیادی را پشت سر می گذارد.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود فیلم داستان عوضی

دانلود فیلم داستان عوضی

خلاصه داستان: این فیلم داستان نویسنده ای را روایت می کند که در پی دعوا با همسر خود، یک داستان جدید را شروع به نوشتن کرده اما با اتفاقی عجیب در این امر روبه رومی شود و مسیر زندگی اش را دچار تحول عظیمی می کند.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود سریال گنج مظفر

دانلود سریال گنج مظفر

خلاصه داستان: این سریال نشان دهنده عمارت دو تکه ای میباشد که در طرفی از آن اهل و عیال مظفر مظفر زرگنده به سر میبرند و در آن یکی منصور مظفر زرگنده و زن جوان اش ، زندگی کرده و...

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم تگزاس 2

دانلود فیلم تگزاس 2

خلاصه داستان: تگزاس 2 ماجرای نیمه تمام برزیل را با خود به تهران آورد. بهرام، ساسان و نامزدش برای زندگی جدید به تهران برگشتند. اما در لحظه‌ی ورودشان با موضوعات جدیدی روبه‌رو شدند که تا انتها آن‌ها را درگیر کرده و...

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم تگزاس 3

دانلود فیلم تگزاس 3

سانسور شده

خلاصه داستان: "تگزاس 3" از دیگر فیلم های کمدی امسال تهیه کننده و کارگردان فیلم سینمایی پرفروش و محبوب "دینامیت" است. ابراهیم عامریان که در سینمایی "تگزاس 3" به عنوان تهیه کننده حضور دارد، سریال در حال پخش نارگیل را نیز کارگردانی می کند. وی در دو سال گذشته علاوه بر "دینامیت"و "تگزاس 3"، در فیلمی دیگر به نام "انفرادی" به عنوان تهیه کننده، مسعود اطیابی را از کمک های خود بهره مند گردانیده است. به گفته ی عوامل ساخت، بازیگران فیلم "تگزاس 3" همان بازیگران فصل های پیشین این اثر هستند و تنها چند بازیگر جدید ایرانی به جمع آن ها اضافه شده است.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم قهرمانان کوچک
دانلود فیلم دوران خوش

دانلود فیلم دوران خوش

خلاصه داستان: خلاصه داستان: گفته می شود فیلم دوران خوش بر اساس زندگی واقعی بازیگران طنز نوستالژی "ساعت خوش" ساخته شده است.دوران خوش با کارگردانی سعید آقاخانی ,در سال 1396 در ژانر کمدی ساخته شده است.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم لاتاری

دانلود فیلم لاتاری

خلاصه داستان: "لاتاری" آرزوی دو جوان ایرانی برای زندگی درآمریکا را به تصویر کشیده است. امیرعلی و نوشین شخصیت های کم سن و سال این فیلم سینمایی هستند که دلباخته یکدیگرند. آنها به همراه خانواده هایشان دریکی از محله های جنوبی تهران زندگی می کنند. عاشق همه هستند و فکر ازدواج با هم را دارند اما فقر و تنگدستی و فرهنگ عقب مانده حاکم بر بعضی از مناطق کشور از جمله جنوب شهر تهران چنین اجازه ای را به آن ها نمی دهد. امیر علی و نوشین اما به دور از چشم خانواده هایشان همه روزه با هم ملاقات دارند و برای رفتن به آن طرف آب با شرکت کردن در قرعه کشی جهانی به نام لاتاری به دنبال گرفتن گرین کارت آمریکا هستند... .بالاخره با دردسرهای فراوان رویایشان نزدیک به محقق شدن است که امیرعلی ناگهان باخبر می شود که نوشین برای همیشه به دبی رفته است... .

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم 50 کیلو آلبالو

دانلود فیلم 50 کیلو آلبالو

خلاصه داستان: آغاز "50 کیلو آلبالو" در عروسی مرجان است و در مابین عروسی پلیس برای دستگیری فردی خلافکار وارد مجلس میشود که اون فرد کسی نیست جز داماد. با این اتفاق تمامی میهمان ها پا به فرار میگذارند و از مجلس عروسی خارج میشوند و ...

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم گیج گاه

دانلود فیلم گیج گاه

خلاصه داستان: مهتاب (باران کوثری) در نقش یک مادری که به تازگی طلاق گرفته است با پسرش عرفان زندگی می کند. عرفان به تازگی در کلاس کاراته نام نویسی کرده است. معلم کاراته ی او همان معلم ادبیاتش است. او فردی است که دوست دارد شبیه به جمشید هاشم پور ظاهر شود. در دهه ی شصت، معلمان در هرعرصه ای که مهارت داشتند تدریس می کردند و برای هر درس معلم مخصوصی وجود نداشت. در این رفت و آمدهای عرفان و مادرش به کلاس کاراته و مدرسه، حسن (حامد بهداد) عاشق مهتاب می شود و برای دیده شدن و جلب توجه هرکاری که در آن زمان مد بوده را انجام می دهد.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
12