فیلمیانو
سریال نیسان آبی سریال نیسان آبی سریال ایرانی 708 بازدید سریال ساخت ایران 3 سریال ساخت ایران 3 سریال ایرانی 689 بازدید
نوبت لیلی نوبت لیلی سریال ایرانی 504 بازدید خسوف خسوف سریال ایرانی 565 بازدید حرفه ای حرفه ای سریال ایرانی 570 بازدید میدان سرخ میدان سرخ سریال ایرانی 617 بازدید
سریال جیران سریال جیران سریال ایرانی 616 بازدید سریال جادوگر سریال جادوگر سریال ایرانی 185 بازدید
دانلود فیلم طعم شیرین خیال

دانلود فیلم طعم شیرین خیال

خلاصه داستان: این فیلم داستان دختری را به تصویر می کشد که روایت خواستگاری استادش که از قضا یکی از دوست داران محیط زیست هست را بازگو کرده و ماجراهای در پی آن را به خوبی در اختیار مخاطب قرار می دهد.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود فیلم دریاچه ماهی

دانلود فیلم دریاچه ماهی

خلاصه داستان: این فیلم داستان چند خانواده مختلف را روایت می کند که پس از جنگ با یکدیگر مرتبط شده و همین اشتراک مسائل زیادی را به دنبال دارد.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود فیلم خداحافظی طولانی

دانلود فیلم خداحافظی طولانی

خلاصه داستان: این فیلم داستان مردی را روایت می کند که سعی دارد پس از تبرئه از پرونده قتلی جنجالی، زندگی به دور از دغدغه ای را شروع کند، اما نگاه همسایه ها و مردم به او باعث می شود همچنان حس مجرم بودن با وی همراه باشد و...

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود سریال زیر خاکی

دانلود سریال زیر خاکی

خلاصه داستان: این سریال داستان مردی بی خیال را روایت می کند که در راستای پیدا کردن گنج، با چالش های زیادی روبرو شده و مشکلات زیادی را پشت سر می گذارد.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود فیلم مردی بدون سایه

دانلود فیلم مردی بدون سایه

سانسور شده

خلاصه داستان: علی مصفا و لیلا حاتمی زوجی هستند که در یک برهه ی زمانی با مسئله ی خیانت روبه رو می شوند و دست به انتقام و کینه ورزی می زنند. ماهان کوشان (علی مصفا) یک مستند ساز موفق است که در ساخت یکی از کارهایش دچار مشکل می شود و زندگی اش مورد تهدید اطرافیانش قرار می گیرد. در این بین کارهایی از لیلا حاتمی سر میزند که شوهرش را به شک انداخته و باعث می شود که زندگی زناشویی آن ها با معضل بزرگی روبه رو شود.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم اگزما

دانلود فیلم اگزما

سانسور شده

خلاصه داستان: فیلم سینمایی "اگزما" موضوع اجتماعی خود را پیرامون مساله ی دروغ عنوان کرده و به صورت هوشمندانه ای با انتخاب نام یک بیماری پوستی برای عنوان فیلم، این دو مفهوم را به هم پیوند داده است. این سینمایی که داستان پنهان کاری یک زن از شوهرش را به تصویر شرح می دهد، از جنبه‌ی نوع فیلم، اثری متفاوت در قالب هنری و تجربی است که عمدتا مخاطبان خاص را روی سخن خود قرار داده است.

بازیگران: ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم درخونگاه

دانلود فیلم درخونگاه

خلاصه داستان: در خونگاه" داستانی اجتماعی – خانوادگی را درباره ی یکی از اعضای یک خانواده ی تهی دست در نواحی جنوب شهر تهران، در فضای اجتماعی بعد از دوران جنگ، که کشور با مشکلات اقتصادی دست و پنجه نرم می کند، به تصویر می کشد. این فرد که رضا نام دارد بعد از گذشت هشت سال که در کشور ژاپن مشغول کار و کسب درآمد بوده است در سال 1370 به ایران بر می گردد و...

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم طاقباز

دانلود فیلم طاقباز

خلاصه داستان: در این فیلم سینمایی فردی جوان را می بینیم که به بیماری اعتیاد مبتلا شده و براثر توهمات ایجاد شده کارهای جبران ناپذیری از او سر می زند. این بیماری خطرناک عوارض شدیدی به همراه دارد و باعث می شود که فرد کارهای غیر ارادی و نادرستی را انجام دهد. در فیلم طاقباز مهدی ماهانی را می بینیم که در نقش شاهرخ ایفای نقش کرده است. شاهرخ که دوران اعتیاد سختی را می گذراند در ارتباط گرفتن با دیگران دچار مشکل شده بود و... .

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم خماری

دانلود فیلم خماری

خلاصه داستان: خانواده ای که فرزندی معتاد دارند و برای ترک اعتیاد دادن او ، فرزندشان را به درمانگاه ترک اعتیاد میبرند اما درمانگاه او را به دلیل پر بودن ظرفیت قبول نمیکند. در همین حین آن خانواده به دنبال جنس برای فرزند خود میگردند تا او را از خماری نجات دهند.

بازیگران: ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم سد معبر

دانلود فیلم سد معبر

خلاصه داستان: این فیلم در رابطه با یک مأمور سد معبر است که زندگی خودش و خانواده‌اش و از جمله کارش را برای مردم بیان می کند و می خواهد مشکلات و نکات کاری یک مامور شهرداری را بازگو کند. این مأمور سدمعبر تصمیم دارد که زندگی خود را عوض کند و تغییراتی مثبت در آن ایجاد کند و وضع خودش را سر و سامان بدهد.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
12