فیلمیانو
سریال نیسان آبی سریال نیسان آبی سریال ایرانی 1,614 بازدید سریال ساخت ایران 3 سریال ساخت ایران 3 سریال ایرانی 1,580 بازدید
نوبت لیلی نوبت لیلی سریال ایرانی 1,284 بازدید خسوف خسوف سریال ایرانی 1,272 بازدید حرفه ای حرفه ای سریال ایرانی 1,373 بازدید میدان سرخ میدان سرخ سریال ایرانی 1,405 بازدید
سریال جیران سریال جیران سریال ایرانی 1,579 بازدید سریال جادوگر سریال جادوگر سریال ایرانی 815 بازدید
دانلود سریال آکتور

دانلود سریال آکتور

قسمت 18 اضافه شد

خلاصه داستان: سریال آکتور، داستان پر چالشی از بازیگران تئاتر را روایت می کند که برای رسیدن به آمال و آرزوهایشان درگیر ماجراهای پیچیده ای شده و چالش های زیادی را پشت سر می گذارند.

بازیگران: ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم متری شیش و نیم

دانلود فیلم متری شیش و نیم

خلاصه داستان: گروهی از مامورین پلیس در جست و جوی فروشنده ی بزرگ و اصلی مواد مخدر در تهران بودند. آن ها یک نفری را می خواستند که با نامی مستعار و نشانی هایی متفاوت دوز از خانواده اش زندگی می کرد. ناصر خاکزاد فرد مورد نظر بود که مامورین پس از جست و جو او را پیدا کرده و پس از بازجویی متوجه ماجراهای جدید و پیچیده ی دیگری هم شدند.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم آشفته گی

دانلود فیلم آشفته گی

خلاصه داستان: آشفتگی روایت دو برادر دو قلو به نام های بردیا و باربد می باشد که اصلا باهم میانه خوبی ندارند. طی حادثه ای بردیا میمیرد و باربد خود را به جای بردیا جا میزند.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم ناهید

دانلود فیلم ناهید

خلاصه داستان: این فیلم در رابطه با بحران ها و زندگی زنی است به نام ناهید. ناهید در گذشته با شخصی به اسم احمد ازدواج کرده بوده است و حال از او به علت بی بندو باری و اعتیادش جدا شده و سرپرستی فرزند خودش را بر عهده گرفته و او را خودش بزرگ می کند. اما همسرش به شرطی حضانت پسرشان را به او داده است که ناهید ازدواج مجدد نکند.ناهید اکنون به فردی پولدار به اسم مسعود علاقه مند شده و با او ازدواج کرده است اما به علت یک سری از دلایل پوچ مجبور به پنهان کردن این ازدواج می باشد.

بازیگران: ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم خشم و هیاهو

دانلود فیلم خشم و هیاهو

خلاصه داستان: حتوای اصلی این فیلم در رابطه با زندگی شخصی یک خواننده است که با جنایت و داستان های رمزآلود همراه است. در این فیلم فردی که خواننده است با وجود همسر و فرزند خود پای زن دیگری را به زندگی خودش باز می کند و به نوعی همه چیز زندگی خودش را فدای این رابطه ی پوچ و بی عنوان می کند..

بازیگران: ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم مغزهای کوچک زنگ زده

دانلود فیلم مغزهای کوچک زنگ زده

خلاصه داستان: فیلم سینمایی مغزهای کوچک زنگ زده نشان دهنده ی مغز افرادی است که  مانند گوسفندان برای انجام کارهایشان از دیگران دستور می گیرند و هیچ اراده ای از خود ندارند. دو برادر با نام های شاهین و شکور را می بینیم که در خانواده ای سطح پایین و پر از مشکلات زندگی می کنند. شکور (فرهاد اصلانی) پسر بزرگ خانواده می باشد. او به دیگران اجازه ی انتخاب و تصمیم گیری نمی دهد و در روستای خودشان به عنوان بزرگ تر و به قولی رئیس شناخته شده است. شاهین (نوید محمدزاده) فردی سبک مغز به نظر می رسد و شکور در هیچ موقعیتی با او به خوبی رفتار نمی کند و حتی به او اجازه ی صحبت کردن هم نمی دهد. موقعیت سخت و پیچیده ای برای آن ها پیش می آید که شاهین همه کاره خانواده می شود از از اتفاقاتی مطلع می شود که اصلا به نفع او و خانواده اش نیست.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم تفریق

دانلود فیلم تفریق

خلاصه داستان: فیلمی به کارگردانی مانی حقیقی و حضور بازیگران مشهور سینما نوید محمدزاده و ترانه علیدوستی را مشاهدا می کنیم. ژانر این فیلم درام-معمایی می باشد. در فیلم تفریق فضای عاشقانه ای بین بازیگران آن مشاهده می کنیم که در همین حین با اتفاقات و رویکردهای معمایی و رازآلود مواجه می شوند.

بازیگران: ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم شب داخلی دیوار

دانلود فیلم شب داخلی دیوار

خلاصه داستان: روایت پسری که توانایی دیدن ندارد و نا بینا است که با آمدن زنی به زندگی اش ، روزمرگی هایش دچار تشویش می شود و...

بازیگران: ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم خفه گی

دانلود فیلم خفه گی

خلاصه داستان: خفه گی داستان زندگی دختری را نشان می دهد که ناچارا در یک بیمارستان روانی مشغول به کار است. در حین شلوغی تیمارستان متوجه مردی می شود که همسرش را جهت معالجه به آن جا آورده است. اینکه بیمار جدیدی به تیمارستان اضافه شده، او را از قبل نا امیدتر کرد. این موضوع همیشه باعث رنج و ناراحتی او و دیگر پرستاران می شد. کنجکاوانه ایستاده بود و آن زوج را نگاه می کرد. نسب به آن ها حس خوبی نداشت و هر لحظه مشکوک تر می شد. این قضیه کمی غیر عادی به نظر می رسید. با رفتارهایی که از زن بیمار دید، متوجه حقایقی شد و دلش می خواست که برای فاش شدن این حقایق به او کمک کند. اما ...

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود