فیلمیانو
سریال نیسان آبی سریال نیسان آبی سریال ایرانی 911 بازدید سریال ساخت ایران 3 سریال ساخت ایران 3 سریال ایرانی 884 بازدید
نوبت لیلی نوبت لیلی سریال ایرانی 634 بازدید خسوف خسوف سریال ایرانی 695 بازدید حرفه ای حرفه ای سریال ایرانی 724 بازدید میدان سرخ میدان سرخ سریال ایرانی 791 بازدید
سریال جیران سریال جیران سریال ایرانی 828 بازدید سریال جادوگر سریال جادوگر سریال ایرانی 326 بازدید
دانلود فیلم معراجی ها

دانلود فیلم معراجی ها

خلاصه داستان: این فیلم داستان تنش بین پدر و پسری را روایت می کند که بر سر رفتن به جبهه با هم اختلاف نظر دارند و این امر چالش های زیادی را برای آن ها به ارمغان می آورد.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود فیلم مورچه خوار

دانلود فیلم مورچه خوار

خلاصه داستان: این فیلم با بیان موضوعاتی که در فضای مجازی رخ می دهند به مقایسه ی اشخاصی که به دلیل کار ها و مسائل مختلف زندگی در این فضا معروف می شوند با کسانی که از طریق انجام اعمال پست و ناپسند به شهرت می رسند و تبیین دنیای واقعی این افراد و...

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود مجموعه رالی ایرانی ۲

دانلود مجموعه رالی ایرانی ۲

خلاصه داستان: این برنامه داستان گروهی از افراد مشهور و به نام را به تصویر می کشد که با قرار گرفتن تحت شرایط پیچیده، چالش های زیادی را پشت سر می گذارند.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود فیلم اتومبیل
دانلود فیلم پسرهای ترشیده

دانلود فیلم پسرهای ترشیده

خلاصه داستان: در این فیلم گروهی از این پسران را می بینیم. آن ها گمان می کردند برای ازدواج زود است و هنوز وقت زیادی دارند. ولی یهو به خود آمده و متوجه سن بالایشان شدند. چند دوست با نام های کامران، یاشار و مسعود که همگی باهم زندگی می کردند یک روز تصمیم به ازدواج می گیرند و تلاش می کنند تا خود و اوضاع زندگی شان را سر و سامانی بدهند. آن ها با وجود راه سختی که در پیش داشتند ناامید نشدند و در جست و جوی شریکی متناسب با خودشان ماجراهای خنده دار و هیجان انگیزی را گذراندند.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم دایره زنگی

دانلود فیلم دایره زنگی

خلاصه داستان: این فیلم روایت یکی از معضلات جامعه به نام ماهواره می باشد. داستان از آنجا شروع میشود که شیرین با ماشین پدرش تصادف میکند و باید تا شب و قبل از این که پدرش ماشین را ببیند آن را صافکاری و تعمیر کند. شیرین به همراه برادرش برای بدست اوردن هزینه ی صافکاری ماشین به ساختمانی در شمال تهران میروند تا ماهواره نصب کنند.اما درگیری های اهالی ساختمانی که از قشرهای مختلف جامعه هستند و با هم اختلاف نظر دارند داستان را پیچیده میکند.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم صداهای خاموش

دانلود فیلم صداهای خاموش

خلاصه داستان: این اثر در رابطه با پسر بچه ی 12 ساله ای است که مادرش در شغل خدمات فعالیت میکند و نظافت سرویس های بهداشتی بعضی از پارک ها را بر عهده دارد، او با یک پسری آشنا می شود که به پارک می آید و پدر او شغلش جواهر فروشی می باشد و همین نکته باعث به وجود آمدن ماجراها و اتفاقاتی برای آن ها می شود.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم کاتیوشا

دانلود فیلم کاتیوشا

خلاصه داستان: این فیلم سینمایی تغییر و تحول فردی منفی که تفاوت های زیادی با افراد بسیجی و مذهبی دارد را نشان می دهد. احمد مهران فر نقش این جوان نسل جدید و امروزی را ایفا کرده است. عرشیا به تازگی به بیماری اعتیاد مبتلا شده است. خانواده اش قصد دارند قبل از مهاجرت او به استرالیا او را ترک دهند تا عرشیا بتواند اقامت خود را بگیرد. برای این کار فردی بسیجی به نام خلیل (هادی حجازی فر) که معروف به خلیل کاتیوشا می باشد را انتخاب کردند. خلیل روش های بسیار سختی را برای ترک دادن عرشیا در نظر گرفته بود. این شرایط و ماجراها باعث شد مسیر زندگی عرشیا تغییر کند و...

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم تلفن همراه رئیس جمهور

دانلود فیلم تلفن همراه رئیس جمهور

خلاصه داستان: داستان"تلفن همراه رئیس جمهور" از این قرار است که: یک مرد کارگر ساده بعد از مدت ها بالاخره موفق می شود با پس اندازی که جمع کرده یک گوشی تلفن همراه و سیم کارت برای خودش بخرد. از قضا سیم کارت تلفن یکی از رئیس جمهور های ایران که سال های سال است خاموش مانده را خریداری می کند. با روشن کردن تلفن همراه ماجرایی نیست که برایش رخ ندهد... .

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم لامپ 100

دانلود فیلم لامپ 100

خلاصه داستان: "لامپ 100" ژانری اجتماعی و خانوادگی دارد با اندکی چاشنی طنز. تماشاچی را گاه به تامل اندوه بار می کشاند و لحظاتی بعد سکانس هایش با طعمی از لبخند همراه است. سعید آقاخانی خود از بازیگران مضامین طنز و کمدی است و دنیای فکاهی را به خوبی می شناسد. بنابراین ساخت محتواهایی جز این را، از او انتظار نمی رود. " لامپ 100" داستان جوانی است که به دام اعتیاد می افتد و در این مسیر اطرافیانش نیز صدمه های اجتماعی فراوانی می بینند... .

بازیگران: ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
12