فیلمیانو
سریال نیسان آبی سریال نیسان آبی سریال ایرانی 708 بازدید سریال ساخت ایران 3 سریال ساخت ایران 3 سریال ایرانی 689 بازدید
نوبت لیلی نوبت لیلی سریال ایرانی 504 بازدید خسوف خسوف سریال ایرانی 565 بازدید حرفه ای حرفه ای سریال ایرانی 570 بازدید میدان سرخ میدان سرخ سریال ایرانی 617 بازدید
سریال جیران سریال جیران سریال ایرانی 616 بازدید سریال جادوگر سریال جادوگر سریال ایرانی 185 بازدید
دانلود فیلم ضیافت

دانلود فیلم ضیافت

خلاصه داستان: این فیلم داستان هفت دوست را روایت می کند که با هم قرار می گذارند چند سال بعد همدیگر را ملاقات کنند اما این دیدار مجدد، چالش و ماجراهای زیادی برای آن ها به ارمغان می آورد.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود فیلم پری

دانلود فیلم پری

خلاصه داستان: این فیلم داستان پری دختری را روایت می کند که با خواندن کتابی عجیب، مسیر زندگی اش وارد دنیایی جدید شده و برای رسیدن به حقیقت این امر، تنش های زیادی را متحمل می شود.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود سریال یاغی

دانلود سریال یاغی

قسمت 14 اضافه شد

خلاصه داستان: نوجوانی 16 ساله که در جنوب شهر تهران زندگی می‌ کند و بدون اینکه از داشتن مربی حرفه ای بهره ببرد، در زمینه ی کشتی بسیار با استعداد است که....

بازیگران: ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم بی حسی موضعی

دانلود فیلم بی حسی موضعی

خلاصه داستان: شخصی به اسم جلال که با خواهرش زندگی می کند متوجه می شود که خواهرش بدون اطلاع او با مردی ثروتمند ازدواج کرده است.

بازیگران: ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم وقت چیدن گردوها

دانلود فیلم وقت چیدن گردوها

خلاصه داستان: یک روحانی برای تزکیه نفس به مرقد یکی از عارفان می رود متوجه می شود که متولی مسجد بعضی گناهان را انجام می دهد. از این رو اختلافاتی بین روحانی و متولی مسجد به وجود می آید.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم نزدیکتر

دانلود فیلم نزدیکتر

خلاصه داستان: در این فیلم شخصی به نام علی به نامزدش گفته است خانواده ی خود را از دست داده در صورتی که این طور نیست و پس از مدتی تصمیم می گیرد حقیقت را به او بگوید. او پس از مدت های طولانی با نامزدش به خانه ی مادری خارج از شهر خودش می رود و پس از ورود او به خانه درگیری ها و بحث های زیادی بین اعضای خانواده رخ می دهد. در این میان نامزد او متوجه میشود که علی به علت اعتیاد به مواد مخدر چند سالی از خانواده دور شده است و دوست دارد که این خانواده دوباره کنار یکدیگر بمانند و دور هم جمع بشوند..

بازیگران: ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم شیدا

دانلود فیلم شیدا

خلاصه داستان: داستان این فیلم را به نوعی شیدا بیان کرده است...او خاطراتش را با عشق بیان می کند..درباره ی پسری به اسم فرهاد..فرهاد هرندی پسری است و از یک خانواده ی پولدار از طبقات بالای اجتماعی می باشد.او در جنگ ۸ ساله ی ایران و عراق  آسیب دیده و این آسیب برای او از ناحیه ی چشم می باشد وبه نوعی باعث شده است تا او بینایی اش را برای مدتی از دست بدهد.

بازیگران: ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم برف سرخ

دانلود فیلم برف سرخ

خلاصه داستان: برف سرخ در بیمارستان فیروز آبادی واقع در شهر ری و با محوریت بمباران شیمیایی سردشت آغاز شد. فیلم سینمایی "برف سرخ" روایت گر خورشید (زنی دردمند) که فاطمه معتمد آریا نقش آن را برعهده دارد ، میباشد.

بازیگران: ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم تی تی

دانلود فیلم تی تی

خلاصه داستان: تی تی زنی با وقار و جسور بود. او برای گذراندن زندگی خود و شوهر بی مصرف و داغونش باید کاری می کرد. با اجاره دادن رحم و نگه داری از بچه دیگران پولی دریافت می کرد تا روزمرگی خودشان را پیش ببرد. ابراهیم (استاد و فیزیکدان) در راه تحقیق و جست و جو با تی تی آشنا می شود. تی تی را زنی محترم می داند و برای کار او که نوعی از خود گذشتگی است، ارزش قائل می شود. این آشنایی به نفع هردوی آنان بود و بر زندگی آن ها تاثیرات مثبتی بر جای گذاشت.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود