فیلمیانو
سریال نیسان آبی سریال نیسان آبی سریال ایرانی 708 بازدید سریال ساخت ایران 3 سریال ساخت ایران 3 سریال ایرانی 689 بازدید
نوبت لیلی نوبت لیلی سریال ایرانی 504 بازدید خسوف خسوف سریال ایرانی 565 بازدید حرفه ای حرفه ای سریال ایرانی 570 بازدید میدان سرخ میدان سرخ سریال ایرانی 617 بازدید
سریال جیران سریال جیران سریال ایرانی 616 بازدید سریال جادوگر سریال جادوگر سریال ایرانی 185 بازدید
دانلود فیلم بچه‌های ابدی

دانلود فیلم بچه‌های ابدی

خلاصه داستان: این فیلم داستان دختر و پسر جوانی را روایت می کند که در راستای فهمیدن رازی مهم، درگیر چالش های زیادی شده و فداکاری های زیادی را نسبت به هم انجام می دهند.

بازیگران: ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود فیلم کافه

دانلود فیلم کافه

خلاصه داستان: فیلم نامه ی "کافه" به مانند دیگر ساخته های امیر پور کیان، با انتخاب یک موضوع اجتماعی و خانوادگی، به بررسی آثار آن در ابعاد بزرگتر، یعنی جامعه پرداخته است.

بازیگران: ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم کوچه ی بی نام

دانلود فیلم کوچه ی بی نام

خلاصه داستان: "کوچه بی نام" درامی با مضمون مسائل خانوادگی است، که داستان آن تنش و درگیری بین دو خانواده ی ساکن در یک خانه ی قدیمی را عنوان می کند. آتش این ناسازگاری زمانی بین این دو خانواده جرقه می خورد که فرزند جوانی از خانواده به دنبال کار به خرم آباد سفر می کند. .

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود فیلم پری دریایی

دانلود فیلم پری دریایی

خلاصه داستان: داستان در رابطه با شخصی به نام یونس می باشد.او تصمیم داردبه یاد همرزمان شهید و مفقودالاثر خودش یک یادبود در زیر آبهای نیلگون خلیج فارس نصب کند... که در حین انجام این کار با فاجعه ای بزرگ و زیست محیطی برخورد میکند و متوجه وجود آلودگی های نفتی  در سواحل خلیج فارس میشود..  او در این مسیر با ماجراهایی روبرو میشود.

بازیگران: ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم آینده

دانلود فیلم آینده

خلاصه داستان: فیلم آینده که مضمونی اجتماعی دارد آسیب های اجتماعی و روابط پنهان افراد جامعه که تاثیر مخربی بر روابط خانوادگی آن ها دارد را به خوبی به تصویر میکشد.داستان این فیلم درباره "خیانت" است که یکی از جنجالی ترین موضوعات و مشکلاتی است که در جوامع امروزی و بیشتر در میان نسل جوان به وفور یافت می شود.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم اسب حیوان نجیبی است

دانلود فیلم اسب حیوان نجیبی است

خلاصه داستان: موضوع و محتوای فیلم در رابطه با فردی است که به دلیل ارتکاب جرم اکنون مجرم شناخته می شود.او از زندان برای یک شبانه روز یا همان بیست و چهار ساعت مرخصی گرفته است. در این مدتی که او در زندان نیست و در شهر می چرخد برای نفع خودش تصمیم می گیرد گروهی از مردم را اذیت کند و یک نوع سواستفاده ی گروهی و جمعی را فراهم کند. این شخص در آخرین ساعت های مرخصی خودش تصمیم می گیرد تا با تهیه کردن لباس فرم پلیس و تن کردن آن به جلوی درب خانه های مردم برود و از آن ها به نوعی اخاذی و سو استفاده کند.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم خائن کشی

دانلود فیلم خائن کشی

خلاصه داستان: خائن کشی،این فیلم مربوط به زندگی مهدی بلیغ، مشهور ترین دزد و خلاف کار تهران است که سابقه ی فروش کاخ دادگستری را نیز در بین کارهای خلافش دارد...

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم طبقه حساس

دانلود فیلم طبقه حساس

خلاصه داستان: فیلم طبقه حساس روایت مردی،به ظاهر مومن که تعصب بدون دلیل او دردسری را به راه می‌اندازد که ...

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم شنای پروانه

دانلود فیلم شنای پروانه

خلاصه داستان:  این فیلم درواقع یک موضوع اجتماعی و طبعات آن‌ را به چالش می‌کشد. ماجرا از این قرار است که فیلم شنای زنی به نام "پروانه"در استخر در فضای مجازی پخش شده است. همسرش هاشم برای انتقام گرفتن و هم‌چنین به ظن خود، برای باز پس گرفتن آبروی از دست رفته اش به همراه عده‌ای دست به تخریب استخر می‌زنند.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان: