فیلمیانو
سریال نیسان آبی سریال نیسان آبی سریال ایرانی 597 بازدید سریال ساخت ایران 3 سریال ساخت ایران 3 سریال ایرانی 593 بازدید
نوبت لیلی نوبت لیلی سریال ایرانی 411 بازدید خسوف خسوف سریال ایرانی 513 بازدید حرفه ای حرفه ای سریال ایرانی 510 بازدید میدان سرخ میدان سرخ سریال ایرانی 523 بازدید
سریال جیران سریال جیران سریال ایرانی 529 بازدید سریال جادوگر سریال جادوگر سریال ایرانی 90 بازدید
دانلود فیلم ملخ

دانلود فیلم ملخ

خلاصه داستان: داستان زندگی دختری نویسنده به نام هانیه را به تصویر می کشد که فیلمنامه‌ای از زندگی خودش را به دوست صمیمی اش برای کارگردانی می سپارد...

بازیگران: ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم سال دوم دانشکده من

دانلود فیلم سال دوم دانشکده من

سانسور شده

خلاصه داستان: دو دختر دانشجو به نام آوا و مهتاب به همراه چندنفر دیگر از دوستانشان تصمیم میگیرند به اصفهان سفر کنند. اما برای یکی از آن ها حادثه ای رخ میدهد و او آسیب جدی میبیند.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم هجوم

دانلود فیلم هجوم

خلاصه داستان: داستان فیلم درباره قتل شخصی به نام سامان در یک ورزشگاه است که پلیس در حال پیگیری این پرونده می باشد و دوستان مقتول با پلیس همکاری نمیکنند.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم کار کثیف
دانلود بی صدا حلزون

دانلود بی صدا حلزون

خلاصه داستان: بهرنگ دزفولی‌زاده, محمدرضا رهگذر ,مرتضی شایسته اینبار برای توجه دادن مسئولان به مشکلات جامعه ناشنوایان دست و آستین بالا زده اند. ماجرای خانواده ای ناشنوا که برای تهیه سمعک پسرشان مجبور به گرفتن تصمیمات قابل تاملی می شوند... .

بازیگران: ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود فیلم شیرجه بزرگ

دانلود فیلم شیرجه بزرگ

خلاصه داستان: شیرجه بزرگ , فیلمی به کارگردانی و نویسندگی کریم  لک زاده در سال 1398 می باشد.داستان این فیلم درباره ی گروهی از دختران و پسرانی است که به همراه سه نفر از افراد یک گروه سیرک, در پی گمشده شان در جاده ها می گردند.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم ماهی و گربه

دانلود فیلم ماهی و گربه

خلاصه داستان: در بین ماجراهای این فیلم دسته ای جوان برای یک مسابقه کنار یک رودخانه ای کمپ زده اند و قرار است چند روزی در آنجا بمانند اما داستان این است که در کنار این رودخانه اجراهای عجیب و غریبی رخ می دهد که باعث ترس و وحشت افرادی که در آنجاهستند می شود و البته که این ترس بیجا نیست.این اتفاقات عجیب و غریب از اقدامات یک رستوران آغاز می شود. در زمانی که برای پخت غذا گوشت لازم است و چیزی جز انسان در میان نیست..

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم سقوط کابل

دانلود فیلم سقوط کابل

خلاصه داستان: فیلم سینمایی سقوط کابل در رابطه با اوضاع و احوال کنونی کشور افغانستان ساخته شده است. حال که طالبان دوباره شروع به جنگ و قدرت طلبی کرده اند، حال مردم درد کشیده و ضعیف افغان دیدن ندارد. ولی بهتر است برای همدردی و ابراز محبت به آن ها این فیلم را تماشا کنیم و کمی به فکر مردم مظلوم مناطق افغان و کابل و همچنین مرهمی برای دل ناامید آن ها باشیم تا شاید بتوانیم با حمایت هایمان از سقوط آن جا جلوگیری کنیم.

بازیگران: ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم بی همه چیز

دانلود فیلم بی همه چیز

خلاصه داستان: موضوع این فیلم سینمایی رازآلود در رابطه با نوعی انتقام است. کینه ای قدیمی که تا پای کشته شدن یه نفر پیش می رود. امیر (پرویز پرستویی) به عنوان قاضی یک روستا شناخته شده است و مردم آن جا همگی از او حساب برده و به او اعتماد کامل دارند. اما قضیه ای در گذشته باعث می شود که همگی فکر کشتن او را در سر بگذرانند و برای از بین بردنش نقشه ی شومی بکشند. لی لی (هدیه تهرانی) در خیلی سال های قبل به گناهی نکرده مرتکب شد و ناچارا برای حفظ آبرو و شرفش روستا را ترک کرده بود. حال این زن قوی و کینه ای با کوهی از نفرت با نام جدیدش (اشرف زاده) به روستا بازگشته تا انتقام دیرینه اش را از امیر بگیرد.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود