فیلمیانو
سریال نیسان آبی سریال نیسان آبی سریال ایرانی 517 بازدید سریال ساخت ایران 3 سریال ساخت ایران 3 سریال ایرانی 491 بازدید
نوبت لیلی نوبت لیلی سریال ایرانی 321 بازدید خسوف خسوف سریال ایرانی 454 بازدید حرفه ای حرفه ای سریال ایرانی 450 بازدید میدان سرخ میدان سرخ سریال ایرانی 440 بازدید
سریال جیران سریال جیران سریال ایرانی 423 بازدید سریال جادوگر سریال جادوگر سریال ایرانی 8 بازدید
دانلود سریال جیران

دانلود سریال جیران

قسمت 14 اضافه شد

خلاصه داستان: سریال جیران جدیدترین ساخته حسن فتحی می باشد و زمان سلطنت ناصرالدین شاه قاجار و دوران عاشقی ایشان و جیران (سوگلی ناصرالدین شاه) را نشان می دهد. ناصرالدین شاه ندیمه های بسیاری داشت ولی جیران اولین و محبوب ترین ندیمه ی او بود. زنی که عاشق اسب سواری و شکار بود و در مواقع سوارکاری لباس مردانه می پوشید و همین امر باعث محبوبیت او نزد ناصرالدین شاه شده بود.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم متری شیش و نیم

دانلود فیلم متری شیش و نیم

خلاصه داستان: گروهی از مامورین پلیس در جست و جوی فروشنده ی بزرگ و اصلی مواد مخدر در تهران بودند. آن ها یک نفری را می خواستند که با نامی مستعار و نشانی هایی متفاوت دوز از خانواده اش زندگی می کرد. ناصر خاکزاد فرد مورد نظر بود که مامورین پس از جست و جو او را پیدا کرده و پس از بازجویی متوجه ماجراهای جدید و پیچیده ی دیگری هم شدند.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم هت تریک

دانلود فیلم هت تریک

خلاصه داستان: فیلم سینمایی هت تریک یک گروه چهار نفره و ماجراهای پیش آمده بین آن ها را روایت می کند. دو زوج جوان که به تازگی باهم آشنا شده بودند به یک مهمانی شبانه دعوت می شوند. آن ها تصمیم می گیرند در همان شب به تهران برگردند. گرم صحبت و خنده بودند که ناگهان با یک چیزی برخورد کردند. البته مشخص نیست آن چیزی که ماشین به آن خورد یک وسیله بود یا انسان. همگی پیاده شدند تا ببینند چه اتفاقی افتاده است. اما آنقدر ترسیده بودند که قدرت تصمیم گیری نداشته و فرار کردند.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم خوک

دانلود فیلم خوک

خلاصه داستان: خلاصه داستان "خوک" درباره مردی به نام حسن است که بسیار بد شانس میباشد. حسن موفق به ساخت فیلمش نشده و همسرش نیز علاقه ای به او ندارد ، مادر او پیرزنی است که حافظه اش را از دست داده.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم استخر

دانلود فیلم استخر

خلاصه داستان: خانمی ثروتمند از بچه های بالای شهر تهران است. رستورانی بزرگ و پرمشتری دارد. پس از مدتی با پسری که 11 سال از خودش کوچکتر است آشنا می شود و کار به ازدواج می کشد . همه چیز مطلوب دوطرف پیش می رود تا اینکه دختر خواهر این خانم ثروتمند از راه می رسد و ورق زندگی این دو زوج جور دیگری نوشته می شود. ماجرا و کشمکش ها تا جایی جلو می رود که داستان تبدیل به یک ژانر جنایی نیز می شود...

بازیگران: ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم یک روز به خصوص

دانلود فیلم یک روز به خصوص

خلاصه داستان: در خلاصه فیلم سینمایی «یک روز به خصوص» میبینیم که این فیلم نشان دهنده زندگی پسری جوان با نام حامد (با بازی مصطفی زمانی) میباشد. خواهر حامد عمل قلب دارد و او باید یک انتخاب بکند.

بازیگران: ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم مقیمان نا کجا

دانلود فیلم مقیمان نا کجا

خلاصه داستان: این فیلم بر اساس نمایشنامه ی مهمانسرای ۲ دنیا اثر اریک امونويل اشمیت توسط شهاب حسینی و به تهیه کنندگی سعید دهشیری زاده و نویسندگی شهاب حسینی می باشد که در سال ۱۳۹۶ تولید شده و این اثر دومین فیلم بلند شهاب حسینی میباشد.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود سه کام تا حبس

دانلود سه کام تا حبس

خلاصه داستان: یک زوج فقیر که در پائین شهر تهران ساکن هستند. شوهر دست فروشی می کند و زن هم در خانه عروسک می سازد. همه چیز تقریبا عادی سپری می شود تا اینکه مرد دستفروش در اثر تصادف خانه نشین می شود. این سانحه از حقایقی تلخ پرده بر می دارد... .

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم مغز استخوان

دانلود فیلم مغز استخوان

خلاصه داستان: مشکلتون چیه دقیقا؟ منظورتون اینه که قانونی نیست؟ مگه همه چیز قانونی انجام می شه؟ همه ی ما بی گناهیم؟ هیچکی تا حالا اشتباه نکرده؟

بازیگران: ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم لتیان

دانلود فیلم لتیان

خلاصه داستان: چند دختر و پسر مجرد و متاهل تصمیم می گیرند برای چند روز به مسافرت بروند. در بین آن ها سلما (پریناز ایزدیار) و طاها (امیر جدیدی) تصمیم به ازدواج داشتند. طاها پسر مغرور و خشنی به نظر می رسید و سلما کمی از او می ترسید. به همین خاطر گذشته و همسر سابق خودش را از او مخفی نگه داشته بود. اما این پنهان کاری ضربه بدی به سلما و زندگی آینده اش وارد کرد. با حضور ناگهانی همسر سابق سلما به جمع دوستانه آن ها همه چی فاش شد و...

بازیگران: ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود