فیلمیانو
سریال نیسان آبی سریال نیسان آبی سریال ایرانی 597 بازدید سریال ساخت ایران 3 سریال ساخت ایران 3 سریال ایرانی 594 بازدید
نوبت لیلی نوبت لیلی سریال ایرانی 411 بازدید خسوف خسوف سریال ایرانی 513 بازدید حرفه ای حرفه ای سریال ایرانی 510 بازدید میدان سرخ میدان سرخ سریال ایرانی 523 بازدید
سریال جیران سریال جیران سریال ایرانی 529 بازدید سریال جادوگر سریال جادوگر سریال ایرانی 90 بازدید
دانلود فیلم شهربانو

دانلود فیلم شهربانو

سانسور شده

خلاصه داستان: این فیلم داستان زنی را روایت می کند که حین ارتکاب به جرم دستگیر شده و به زندان می رود، حال پس از ۱۱ سال وقتی طی امری مرخصی می گیرد، چالش های زیادی را در بیرون متحمل می شود.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود سریال شهرزاد 3

دانلود سریال شهرزاد 3

خلاصه داستان: در این فصل از "شهرزاد" سرانجام شهرزاد ، قباد و همچنین فرهاد را میبینیم. فرهاد و شهرزاد نیز برای بار دگر از یکدیگر جدا شده و حضور گودرز آقا پرویز نیز قصه جدیدی میسازد. این مجموعه با جمله " پایان تلخ بهتر از تلخی بی پایان است" برابری میکند و فرزند پنهانی...

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود سریال شهرزاد

دانلود سریال شهرزاد

خلاصه داستان: این سریال نشان دهنده زوجی است که بچه دار نمیشوند و این موضوع باعث به وجود آمدن مشکلات زیادی شده است. بزرگ آقا دیوان‌ سالار (پدر شیرین) با دیدن مشکلات آنها و همچنین برای داشتن یک وارث بعد از خودش ، شهرزاد را برای دامادش قباد خواستگاری میکند. شهرزاد که عاشق فرد دیگری است با این کار مخالفت میکند اما...

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم شاهین

دانلود فیلم شاهین

خلاصه داستان: شاهین یکی از تولیدات دو سال گذشته ی سینمای ایران است که به قلم مهران رنجبر نوشته شده و سالار طهرانی آن را کارگردانی کرده است.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم بعد از اتفاق

دانلود فیلم بعد از اتفاق

خلاصه داستان: کودکی به نام روح الله عاشق فوتبال است و تنها آرزویش گل زدن به تیم استقلال می باشد. ناگهان اتفاقی ناراحت کننده و ناگوار برای این پسرک فوتبالی پیش می آید که زندگی اش را تغییر داده و او را به سمت اهدافش می کشاند. سوختن دستان روح الله زوایای جدیدی از زندگی را برای او و خانواده اش به وجود می آورد.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم ابلق

دانلود فیلم ابلق

خلاصه داستان: فیلم سینمایی ابلق در رابطه با افرادی که وضع مالی خوبی ندارند ساخته شده است و قسمتی از فقر و بی پولی که هم اکنون در جامعه به طرز چشم گیری فراوان شده است را نشان می دهد. خانواده ای در اطراف شهر زندگی می کردند که با روایت سرگذشت و زندگی زن خانواده، مشکلات و بحران های پیچیده ای برای آنان آغاز می شود.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم شادروان

دانلود فیلم شادروان

خلاصه داستان: "شادروان" یک داستان جذاب ملودرام در باره ی یک خانواده است که در محله ی فرودست شهر روزگار می گذرانند...

بازیگران: ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم شهربانو (Lady of the City)

دانلود فیلم شهربانو (Lady of the City)

خلاصه داستان: شهربانو مادر سه فرزند است که برای تامین نیازهایشان دست به کار خلاف زده و آینده خودش را تباه می کند. او به جرم انتقال و حمل مواد مخدر، بازداشت و به حبس ابد محکوم می شود. حال که یازده سال از حبس او گذشته است، برای عروسی پسرش درخواست مرخصی می کند. اما او نمی داند که با این چند روز آزادی موقت با چه چیزهایی رو به رو خواهد شد.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود