فیلمیانو
سریال نیسان آبی سریال نیسان آبی سریال ایرانی 708 بازدید سریال ساخت ایران 3 سریال ساخت ایران 3 سریال ایرانی 689 بازدید
نوبت لیلی نوبت لیلی سریال ایرانی 504 بازدید خسوف خسوف سریال ایرانی 565 بازدید حرفه ای حرفه ای سریال ایرانی 570 بازدید میدان سرخ میدان سرخ سریال ایرانی 617 بازدید
سریال جیران سریال جیران سریال ایرانی 616 بازدید سریال جادوگر سریال جادوگر سریال ایرانی 185 بازدید
دانلود فیلم چند می‌گیری گریه کنی؟

دانلود فیلم چند می‌گیری گریه کنی؟

خلاصه داستان: این فیلم داستان مردی را روایت می کند که قصد دارد در روز های پایانی عمرش در کشورش به خاک سپرده شود و همین تصمیم و نگرانی اش بابت گریه نکردن دیگران سر مراسمش، وی را با چالش های زیادی روبرو می سازد.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود فیلم آپاچی
دانلود فیلم قسم

دانلود فیلم قسم

خلاصه داستان: همانطور که گفته شد داستان فیلم مربوط به راضیه خواهر مقتول است که بستگان خود را در یک اتوبوس جمع کرده تا به مشهد بروند. آن ها میخواهند عمل قسامه انجام دهند.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم یکی بود یکی نبود

دانلود فیلم یکی بود یکی نبود

خلاصه داستان: داستان راجع پدری است که به همراه خانواده اش مستاجر بودند و خانه ای از خودشان نداشتند. یعنی تقریبا فاقد اوضاع مالی مطلوب هستند. در یکی از همین روزها پست چی نامه ای را برایشان می آورد که پسری فقیر و نیاز به درمان، از آن ها کمک های مالی درخواست کرده است. پدر این خانواده چهار نفره، دریافت این نامه را جدی نمی گیرد و بی خیال محتوایش می شود.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم ابلق

دانلود فیلم ابلق

خلاصه داستان: فیلم سینمایی ابلق در رابطه با افرادی که وضع مالی خوبی ندارند ساخته شده است و قسمتی از فقر و بی پولی که هم اکنون در جامعه به طرز چشم گیری فراوان شده است را نشان می دهد. خانواده ای در اطراف شهر زندگی می کردند که با روایت سرگذشت و زندگی زن خانواده، مشکلات و بحران های پیچیده ای برای آنان آغاز می شود.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم چند میگیری گریه کنی 2

دانلود فیلم چند میگیری گریه کنی 2

خلاصه داستان: پسر مرحوم رضا شایسته به ایران آمده تا دارایی پدرش را به فروش برساند اما خواندن وصیت نامه ی پدر او را دگرگون می کند...

بازیگران: ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود