فیلمیانو
سریال نیسان آبی سریال نیسان آبی سریال ایرانی 708 بازدید سریال ساخت ایران 3 سریال ساخت ایران 3 سریال ایرانی 689 بازدید
نوبت لیلی نوبت لیلی سریال ایرانی 504 بازدید خسوف خسوف سریال ایرانی 565 بازدید حرفه ای حرفه ای سریال ایرانی 570 بازدید میدان سرخ میدان سرخ سریال ایرانی 617 بازدید
سریال جیران سریال جیران سریال ایرانی 616 بازدید سریال جادوگر سریال جادوگر سریال ایرانی 185 بازدید
دانلود فیلم عاشقانه‌ای برای سرباز وظیفه رحمت

خلاصه داستان: این فیلم داستان پسری را روایت می کند که برای رسیدن به عشقش، شرط پدر دختر را مبنی بر رفتن سربازی قبول کرده، اما در این میان با حادثه ای ناگوار، مسیر زندگی وی دچار چالش بزرگی می شود.

سینمایی عاشقانه‌ای برای سرباز وظیفه رحمت در ژانر درام، اجتماعی و عاشقانه محصول کشور ایران در سال ۱۳۸۹ به اکران در آمد و با کسب امتیاز خوب از سوی مخاطبان و ثبت ۲ نامزدی توانست در رده فیلم و آثار برتر طبقه بندی شود.


این فیلم به کارگردانی پوریا آذربایجانی، فیلمنامه نویس، بازیگر و تهیه کننده خوب کشورمان رقم خورده که وی توانست در کنار دیگر آثار خود نظیر تجریش ناتمام، اروند، نوار زرد، اینجا همه چیز خوب است، برف بی‌صدا می‌بارد، جشن دلتنگی و شاید عشق نبود، این فیلم را نیز به موفقیت رسانده و توجهات زیادی را به خود معطوف کند. از سوی دیگر داستان روایت عشق جوانی مهربان به نام رحمت را به تصویر می کشد که به خواستگاری دختر مورد علاقه خود رفته و شرط پدر دختر برای رسیدن به خواسته اش را که رفتن به سربازی است، می پذیرد اما وقتی برای مرخصی باز می گردد با حقایقی که از نامزدش افشا می شود، مسیر فکری و امیدش دچار تزلزل و تغییر عظیمی می شود. برای دانلود و تماشای این اثر زیبا در ادامه با فیلیمیانو همراه باشید.
این فیلم خط داستانی مشخص و ساده ای را دنبال می کند و با الهام درست و به جا از کلیشه ها، اثری خاص و لطیف را برای مخاطب به ارمغان می آورد، در حقیقت فیلم حول چندین موضوع مختلف می گردد و پیام های متعددی نظیر مسئولیت پذیری، عشقی بی منت، منفعت طلبی و صبر را در خود جای داده است، هرچند در نحوه اجرا این مسائل قابل حدس بود و درگیری زیادی را برای بیننده ایجاد نکرد، که از نقطه نظر پردازش داستانی، این فیلم از پیچیدگی های بی مورد دوری کرد و از نقطه نظر منفی این اثر نتوانست مخاطب را تا انتها درگیر خود نگه دارد و به نوعی در بخش های پایانی، همان فراز و نشیب اولیه را نیز از دست داد. علاوه بر آن یک سری اشتباهات در طول فیلمنامه و پرش های احساسی در نقش اصلی، مخاطب را گیج کرده و تعامل راحت و آسانی را نتوانست آنطور که در نظر داشت با او برقرار سازد، به گونه ای که برخی از منتقدین این اثر را تلاشی بیهوده و تکراری از موضوعی کلیشه ای نام بردند و دیدن آن را چیزی جز اتلاف وقت قلمداد نکردند. در مقابل بسیاری از مخاطبان این فیلم را سرگرم کننده و سراسر احساسات و عاشقانه ای لطیف و ملموس خطاب کردند که در آن یک پسر ساده دل و مهربان از هیچ تلاشی برای رسیدن به عشقش کوتاهی نکرده و همه امکانات را برایش فراهم می کند.
بازیگران سرشناس و محبوبی نظیر احمد مهرانفر، آتیلا پسیانی، نیره فراهانی، حسین سلیمانی، مهران رجبی، محسن قاضی مرادی، نقی سیف جمالی، بهروز قادری، مانا گل محمدی و …با حضور پر شور و بازی متعهدانه خود سبب درخشش هرچه بیشتر این اثر شدند.

لینک های دانلود فیلم

نظرات کاربران

0 نظر
نظر شما پس از بررسی و تایید مدیران سایت منتشر خواهد شد...
هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !