فیلمیانو
سریال نیسان آبی سریال نیسان آبی سریال ایرانی 788 بازدید سریال ساخت ایران 3 سریال ساخت ایران 3 سریال ایرانی 775 بازدید
نوبت لیلی نوبت لیلی سریال ایرانی 558 بازدید خسوف خسوف سریال ایرانی 613 بازدید حرفه ای حرفه ای سریال ایرانی 632 بازدید میدان سرخ میدان سرخ سریال ایرانی 693 بازدید
سریال جیران سریال جیران سریال ایرانی 678 بازدید سریال جادوگر سریال جادوگر سریال ایرانی 237 بازدید
دانلود انیمیشن آواتار: آخرین باد افزار ۳

خلاصه داستان: این انیمیشن داستان بازگشت آواتار و مبارزات وی در راستای برقراری صلح را روایت می کند که چگونه برای این هدف خود، چالش های زیادی را پشت سر می گذارد.

مجموعه آواتار: آخرین باد افزار ۳ در ژانر انیمیشن، اکشن و ماجراجویی محصول کشور آمریکا در سال ۲۰۰۷به اکران در آمد و با کسب امتیاز بالا از سوی مخاطبان، توانست در رده فیلم و سریال های انیمیشنی برتر جای گیرد.
این انیمیشن داستان بازگشت آواتار برای سروسامان دادن به اوضاع نا به سامان در جهان را روایت می کند که وی پس از بازگشت و متحد شدن با دوستان وفادارش می کوشد تا دوباره ملت ها را با یکدیگر پیوند داده و صلح را حاکم سازد.
این فصل با شروعی قوی و پر تنش به استقبال آخرین سری از این مجموعه پر طرفدار رفته و گامی تأثیر گذار و عالی را برای اتمام در این داستان برداشته است، به طوری که تا سالیان سال نیز همچنان این انیمیشن سریالی در میان مردم محبوب بوده و از ارزش و اعتبار بالایی برخوردار می باشد. همچنین در این فصل لحظات احساسی بسیاری نظیر دیدار با پدر بعد از مدت ها و عصبانیت برای نا تمام ماندن مأموریت قهرمان داستان از جلوه هایی بود که شاید در فصل های پیشین کمتر به آن پرداخته می شد و بیننده بیشتر درگیر فراز و نشیب های خط داستانی می شد و فرصتی برای تفکر در این مبحث نداشت، اما این فصل با گنجاندن این عناصر و ترکیب آن ها به شیوه ای معقول و متناسب توانست جنبه دیگری از خود را در معرض نمایش بگذارد و ذهن بیننده را تا آخرین لحظه به چالش بکشد. شما همراهان عزیز میتوانید این فیلم زیبا را در ادامه از سایت فیلیمیانو دانلود و تماشا کنید.


برخی از منتقدین این اثر را شروعی خوب با پایانی ضعیف قلمداد کردند و به عقیده آن ها بسیاری از اتفاقات در طول خط داستانی، قابل پیش بینی بوده و دیدن آن بسیار خسته کننده می باشد. در مقابل بسیاری از مخاطبان این اثر را تأمل برانگیز و تأثیر گذار خطاب کردند و به نظر آن ها این اثر با پایانی مناسب و معقول توانست علاوه بر جایگاه خوب و خاص در میان بینندگان، توقعات آن ها را نیز در سطح بالا بر آورده سازد و به اصالت خود در این ژانر بیفزاید.
هنرمندانی چون Zach Tyler Eisen ,Mae Whitman ,Jack De Sena ,Michaela Jill Murphy و Dee Bradley Baker با صدای جذاب خود سبب درخشش هرچه بیشتر این اثر شدند.
کارگردان این انیمیشن Giancarlo Volpe که در زمینه تهیه کنندگی نیز دستی به عمل داشته در پرونده هنری خود آثاری نظیر شاهزاده اژدها، جوان عدالتخواه، ستاره در برابر نیروهای شیطان و پسران ارائه می دهد: شیطانی را به ثبت رسانده است.
امید است در آینده نیز شاهد فیلم و آثاری از این دسته در عرصه سینما و تلویزیون باشیم.

نظرات کاربران

0 نظر
نظر شما پس از بررسی و تایید مدیران سایت منتشر خواهد شد...
هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !