فیلمیانو
سریال نیسان آبی سریال نیسان آبی سریال ایرانی 708 بازدید سریال ساخت ایران 3 سریال ساخت ایران 3 سریال ایرانی 689 بازدید
نوبت لیلی نوبت لیلی سریال ایرانی 503 بازدید خسوف خسوف سریال ایرانی 565 بازدید حرفه ای حرفه ای سریال ایرانی 569 بازدید میدان سرخ میدان سرخ سریال ایرانی 617 بازدید
سریال جیران سریال جیران سریال ایرانی 616 بازدید سریال جادوگر سریال جادوگر سریال ایرانی 185 بازدید
دانلود فیلم بیگانگان

خلاصه داستان: این فیلم داستان دختر و پسری را به تصویر می کشد که در آستانه ازدواج با یکدیگر بوده و طی اتفاقی فرار می کنند، اما این امر باعث می شود همدیگر را گم کرده و پس از ۴۰ سال یکدیگر را دوباره پیدا کنند و...

سینمایی بیگانگان در ژانر درام، اجتماعی و خانوادگی محصول کشور ایران در سال ۱۳۸۹ به اکران در آمد و با کسب امتیاز خوب و بالا از سوی مخاطبان توانست در رده فیلم و آثار موفق جای گیرد.
این فیلم داستان دختر و پسری را روایت می کند که برای باهم بودن و تشکیل زندگی، همراه خانواده هایشان زمانی که در آستانه ازدواج هستند فرار می کنند اما یکدیگر را گم کرده و این دوری ۴۰ سال به طول می انجامد و زمانی آن ها دوباره یکدیگر را می بینند که همه چیز تغییر کرده و برگی تازه در زندگی آن ها رقم خورده است.


این فیلم را در واقع می توان روایتی از تاریخ اشغال و نفوذ صهیونیست ها دانست که در کنار داستانی درام و یک معضل اجتماعی به خوبی نمود پیدا می کند، از طرفی دیگر این فیلم را یک فیلم بین المللی می نامند چرا که در کنار داستان پر بحث و منتخب خود، توانست در سی و پنجمین دوره فیلم بین المللی قاهره نیز حضور داشته باشد و با عملکرد توانمند خود نامی ماندگار را در پرونده هنری اش به ثبت برساند. علاوه بر آن بنا به نظر کارگردان، این فیلم به مشکلات و عواطف جوانان نیز پرداخته و سعی داشته داستان را در لا به لای مفاهیم پر عمق خود از وقایع موجود و شخصیت شکننده آن ها، به خوبی با جوانان همراه سازد که با نگاهی کلی می توان گفت از پس اینکار به خوبی برآمده و توانست آن تأثیرگذاری لازم را چه برای قشر جوان و چه برای خانواده ها، به ارمغان بیاورد. علاوه بر آن این فیلم با داستان منتخب و پر محتوای خود، تبدیل به اثری شد که بارها در مورد آن صحبت و تحلیل شد و تا مدت ها به عنوان فیلمی ماندگار و متأثر کننده در صنعت تلویزیون به شمار رفت که این امر علاوه بر اینکه ارزش و اعتبار بالا و خوبی را نیز برای این فیلم مهیج به ثبت رساند، توانست مخاطب را مشتاقانه تا انتها درگیر مسائل خود نگه دارد. برای دانلود این فیلم زیبا با کیفیت های گوناگون در ادامه با فیلیمیانو همراه باشید.
برخی از منتقدین این فیلم را دردناک و بیش از حد اغراق آمیز خطاب کردند و داستان را در بسیاری از جلوه ها از ریتم افتاده و گنگ برای پاسخ به برخی از جزئیات برشمردند، اما در مقابل بسیاری از مخاطبان این فیلم را تأمل برانگیز و خاص در تمامی جلوه ها قلمداد کردند و به نظر آن ها این فیلم طرح ریزی و پایه گذاری خوب و کاملی را داشته و از ابتدا تا سکانس پایانی توانست عملکرد خوب و مثال زدنی را از خود به نمایش بگذارد.
کارگردان این فیلم عباس رافعی، نویسنده و تهیه کننده خوب کشورمان توانست در پرونده هنری خود آثاری نظیر پروانه‌ای در باد، آفتاب بر همه یکسان می‌تابد، تولدی دیگر، کیمیا و خاک، آیه‌های زمینی، راه طی شده، ملاقات، آزادراه، فصل فراموشی فریبا، آوازهای سرزمین من و جنایت و مکافات را به ثبت رسانده و توانست این فیلم را نیز همانند دیگر آثار منتخب خود، به موفقیت برساند.

لینک های دانلود فیلم

نظرات کاربران

0 نظر
نظر شما پس از بررسی و تایید مدیران سایت منتشر خواهد شد...
هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !