فیلمیانو
سریال نیسان آبی سریال نیسان آبی سریال ایرانی 708 بازدید سریال ساخت ایران 3 سریال ساخت ایران 3 سریال ایرانی 689 بازدید
نوبت لیلی نوبت لیلی سریال ایرانی 504 بازدید خسوف خسوف سریال ایرانی 565 بازدید حرفه ای حرفه ای سریال ایرانی 570 بازدید میدان سرخ میدان سرخ سریال ایرانی 617 بازدید
سریال جیران سریال جیران سریال ایرانی 616 بازدید سریال جادوگر سریال جادوگر سریال ایرانی 185 بازدید
دانلود فیلم کنسل

خلاصه داستان: فیلم کنسل از تازه تربن ساخته های محمد رحمانیان به شمار می رود که محصول سال 1401 می باشد و بازیگران مطرحی در این فیلم حضور دارند...

فیلم کنسل محصول سال 1401 می باشد که نویسندگی و کارگردانی آن را محمد رحمانیان بر عهده دارد و در این فیلم بازیگرانی نظیر علی عمرانی، مهتاب نصیرپور، هومن برق نورد، اشکان خطیبی حضور دارند.

محمد رحمانیان کارگردان و مدرس تئاتر و نمایش‌نامه‌نویس ایرانی متولد ۲۹ آذر ۱۳۴۱ در تهران است که علاوه بر کارگردانی این اثر، ساخت فیلم هایی نظیر سینما نیمکت، در گوش سالمم زمزمه کن، بلندگوهای افسانه‌ای، آلبوم خانوادگی، یک داستان را بر عهده داشته است.

اشکان خطیبی بازیگر، خواننده، مجری و کارگردان ایرانی متولد ۱۹ مهر ۱۳۵۸ در تهران است که برای هنرنمایی در این فیلم انتخاب شده است. وی از سال ۱۳۷۷ فعالیت هنری خود را آغاز نموده و شاهد نقش آفرینی های او در آثاری نظیر نگار، سینما نیمکت،خانوم،  قاعده تصادف، آواز دهل، اسب حیوان نجیبی است، سوت پایان، به هدف شلیک کن، خیلی دور، خیلی نزدیک، بچه‌های نسبتاً بد، مهرآباد، تهران پلاک ۱، تکیه بر باد، سهمی برای دوست، در مسیر زاینده رود، گل‌های گرمسیری، از نفس افتاده، آخرین گناه، روشنایی‌های شهر، اگه بابام زنده بود، این راهش نیست، زمانی برای خاکستر، دوران سرکشی، همسفر بوده ایم.

از دیگر بازیگران این فیلم می توانیم به هومن برق‌نورد بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون متولد  ۵ دی ۱۳۴۸ در تهران اشاره کنیم. او در کارنامه کاری خود آثاری از جمله دادستان، آچمز، پادری، دوردست‌ها، آقا و خانم سنگی، پرده‌نشین، زمانه، دزد و پلیس، چک‌برگشتی، ساختمان پزشکان، در مسیر زاینده رود، باغ شیشه‌ای، فاکتور هشت، اشک‌ها و لبخندها، بیداری، معما، عشق سال‌های جنگ، بازگشت به صحنه، لیپار، جوجه تیغی، خون شد، خداحافظ دختر شیرازی، تیغ و ترمه، زندانی‌ها، به وقت خماری، سرو زیر آب، لونه زنبور، بن‌بست وثوق، راه رفتن روی سیم، نرگس مست، گذر موقت، سینما نیمکت، آرایش غلیظ را ثبت نموده است.

خلاصه داستان: در حال حاضر هیچگونه اخباری مبنی بر داستان این فیلم منتشر نشده است. برای اطلاع از تاریخ دقیق انتشار این فیلم با فیلیمیانو همراه باشید.

نظرات کاربران

0 نظر
نظر شما پس از بررسی و تایید مدیران سایت منتشر خواهد شد...
هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !