فیلمیانو
سریال نیسان آبی سریال نیسان آبی سریال ایرانی 708 بازدید سریال ساخت ایران 3 سریال ساخت ایران 3 سریال ایرانی 689 بازدید
نوبت لیلی نوبت لیلی سریال ایرانی 504 بازدید خسوف خسوف سریال ایرانی 565 بازدید حرفه ای حرفه ای سریال ایرانی 570 بازدید میدان سرخ میدان سرخ سریال ایرانی 617 بازدید
سریال جیران سریال جیران سریال ایرانی 616 بازدید سریال جادوگر سریال جادوگر سریال ایرانی 185 بازدید
دانلود فیلم کافه

دانلود فیلم کافه

خلاصه داستان: فیلم نامه ی "کافه" به مانند دیگر ساخته های امیر پور کیان، با انتخاب یک موضوع اجتماعی و خانوادگی، به بررسی آثار آن در ابعاد بزرگتر، یعنی جامعه پرداخته است.

بازیگران: ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم آینده

دانلود فیلم آینده

خلاصه داستان: فیلم آینده که مضمونی اجتماعی دارد آسیب های اجتماعی و روابط پنهان افراد جامعه که تاثیر مخربی بر روابط خانوادگی آن ها دارد را به خوبی به تصویر میکشد.داستان این فیلم درباره "خیانت" است که یکی از جنجالی ترین موضوعات و مشکلاتی است که در جوامع امروزی و بیشتر در میان نسل جوان به وفور یافت می شود.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم ناکوک

دانلود فیلم ناکوک

خلاصه داستان: ناکوک با داستانی متفاوت تر از همیشه ,بخشی از مشکلات خانوادگی را روایت می کند. فیلم ناکوک ,داستان زندگی زنی است که همسرش او را رها کرده و از کشور خارج شده و به همراه پسرش آرش که تازگی از اعتیاد پاک شده است زندگی می کند.

بازیگران: ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم خانه شیشه ای

دانلود فیلم خانه شیشه ای

خلاصه داستان: خانه شیشه ای در حوزه ی فعالیت پاپاراتزی ها و ماجراهای پشت پرده زندگی شخصی سلبریتی ها به نمایش در آمده است. شهاب مظفری در نقش یک خواننده تصمیم دارد به موضوعات پشت پرده ی مافیای موسیقی و رونمایی از آن ها در این فیلم بپردازد. او برای انجام این کار بسیار مصمم بود، به همین خاطر مجبور شد که استیج را ترک کند. و کیان افشار در این فیلم جنجالی، نقش یک تهیه کننده موسیقی را دارد. او زنی بسیار مغرور است که گمان می کند، درآمد هنرمندان موسیقی و ماندن آن ها در عرصه ی هنر، به او و سرمایه اش بستگی دارد. به همین خاطر...

بازیگران: ، ،

کارگردان:

دانلود