فیلمیانو
سریال نیسان آبی سریال نیسان آبی سریال ایرانی 597 بازدید سریال ساخت ایران 3 سریال ساخت ایران 3 سریال ایرانی 594 بازدید
نوبت لیلی نوبت لیلی سریال ایرانی 411 بازدید خسوف خسوف سریال ایرانی 513 بازدید حرفه ای حرفه ای سریال ایرانی 510 بازدید میدان سرخ میدان سرخ سریال ایرانی 523 بازدید
سریال جیران سریال جیران سریال ایرانی 529 بازدید سریال جادوگر سریال جادوگر سریال ایرانی 90 بازدید
دانلود سریال قلب یخی ۳

دانلود سریال قلب یخی ۳

سانسور شده

خلاصه داستان: این سریال داستان به قتل رسیدن رئیس باندی را روایت می کند که در همین راستا یک باستان شناس محکوم شده و چالش های زیادی را متحمل می شود.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم یک عاشقانه ساده

دانلود فیلم یک عاشقانه ساده

خلاصه داستان: با فیلیمیانو در خلاصه داستان "یک عاشقانه ساده" میبینیم که این فیلم سینمایی روایت گر عهد و پیمان دو دوست قدیمی میباشد که از زمان جوانی باهم قرار گذاشته بودند. این قرار درباره ازدواج گندم (دختر امان) و کرامت (پسر صفر) است.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود نهنگ عنبر سه

دانلود نهنگ عنبر سه

خلاصه داستان: ماجرای عشق پرآوازه ای که درکودکی شکل گرفته و تا 54 سالگی ادامه دارد اما هربار به درهای بسته برمی خورد تا اینکه چیزی شبیه معجزه رخ می دهد. ارژنگ مرد میانسال " نهنگ عنبر سه" عاشق و خراباتی دختری به نام رویاست که از دوران قبل از دبستان خاطرخواه او بوده. رویا اما یک دختر با تفکر و اندیشه های بسته دهه شصتی است که دوست داشتن را نوعی گناه و جرم می داند... . ماجرای دقیق و مفصل این داستان عاشقانه اجتماعی را می توانید از سایت "فیلیمانو" دنبال کنید.

کارگردان:

دانلود فیلم صد سال به این سال ها

دانلود فیلم صد سال به این سال ها

خلاصه داستان: زندگی یک زن که در طول سی سال بسیاری از عزیزان خود را از دست می دهد دستخوش تغییراتی می شود که در فیلم "صد سال به این سال ها" آن را خواهید دید ...

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود