فیلمیانو
سریال نیسان آبی سریال نیسان آبی سریال ایرانی 597 بازدید سریال ساخت ایران 3 سریال ساخت ایران 3 سریال ایرانی 593 بازدید
نوبت لیلی نوبت لیلی سریال ایرانی 411 بازدید خسوف خسوف سریال ایرانی 513 بازدید حرفه ای حرفه ای سریال ایرانی 510 بازدید میدان سرخ میدان سرخ سریال ایرانی 523 بازدید
سریال جیران سریال جیران سریال ایرانی 529 بازدید سریال جادوگر سریال جادوگر سریال ایرانی 90 بازدید
دانلود فیلم تگزاس 3

دانلود فیلم تگزاس 3

سانسور شده

خلاصه داستان: "تگزاس 3" از دیگر فیلم های کمدی امسال تهیه کننده و کارگردان فیلم سینمایی پرفروش و محبوب "دینامیت" است. ابراهیم عامریان که در سینمایی "تگزاس 3" به عنوان تهیه کننده حضور دارد، سریال در حال پخش نارگیل را نیز کارگردانی می کند. وی در دو سال گذشته علاوه بر "دینامیت"و "تگزاس 3"، در فیلمی دیگر به نام "انفرادی" به عنوان تهیه کننده، مسعود اطیابی را از کمک های خود بهره مند گردانیده است. به گفته ی عوامل ساخت، بازیگران فیلم "تگزاس 3" همان بازیگران فصل های پیشین این اثر هستند و تنها چند بازیگر جدید ایرانی به جمع آن ها اضافه شده است.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود من اینجا چی میخوام

دانلود من اینجا چی میخوام

خلاصه داستان: درباره فیلم داستان" من اینجا چه می خواهم" جز اینکه به نظر می رسد قصه کمدی اجتماعی چند ورزشکار است توضیحات چندان مبسوط و دقیقی منتشرنشده است. این فیلم داستانی آنگونه که گفته می شود برای اولین بار در کشور برزیل به اکران رسیده است.

بازیگران: ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم انفرادی

دانلود فیلم انفرادی

خلاصه داستان: انفرادی ، فیلم طنزی با درخشش رضا عطاران ، احمد مهران فر ، برزو ارجمند و شقایق دهقان که در انتظار اکران است .

بازیگران: ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود