فیلمیانو
سریال نیسان آبی سریال نیسان آبی سریال ایرانی 597 بازدید سریال ساخت ایران 3 سریال ساخت ایران 3 سریال ایرانی 594 بازدید
نوبت لیلی نوبت لیلی سریال ایرانی 411 بازدید خسوف خسوف سریال ایرانی 513 بازدید حرفه ای حرفه ای سریال ایرانی 510 بازدید میدان سرخ میدان سرخ سریال ایرانی 523 بازدید
سریال جیران سریال جیران سریال ایرانی 529 بازدید سریال جادوگر سریال جادوگر سریال ایرانی 90 بازدید
دانلود سریال ابله تر

دانلود سریال ابله تر

سانسور شده

خلاصه داستان: این سریال داستان نویسنده ای را روایت می کند که قوه ی تخلیش در راستای رقم زدن داستان های مرموز، وی را دچار چالش های زیادی کرده و مسیر زندگی اش را وارد یک سراشیبی می کند.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم دونده ی زمین

دانلود فیلم دونده ی زمین

خلاصه داستان: این داستان واقعی با نام "دونده زمین" به قصد بیان نتیجه ی یک چالش و بیان لزوم مرتفع کردن دلایل آن، در قالب فیلمی با ژانر اجتماعی و خانوادگی به زبان تصویر بیان شده و شرح تصمیم یکی از چهره های مشهور سینما و تلویزیون ژاپن به نام هازاما کامپه در قالب یک محصول دیداری، بستر بیان این مهم را فراهم آورده است. این شخصیت معروف ژاپنی تصمیم می گیرد که در سن شصت سالگی دور کره ی زمین را بدود

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم ما همه با هم هستیم

دانلود فیلم ما همه با هم هستیم

خلاصه داستان: "ماهمه با هم هستیم" داستانش را به زبان کمدی بیان کرده است. در این فیلم مدیر یک شرکت مسافر بری هواپیمایی که در آستانه ی ورشکستگی قرار دارد، برای جبران کم و کاستی های مالی نقشه ای می کشد تا طبق آن چند نفر را سوار بر یک هواپیمای معیوب در خلیج فارس غرق کنند تا از دیه و خسارات ناشی از این اتفاق سرمایه ای نصیب شرکت شود...

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم شیش به علاوه یک

دانلود فیلم شیش به علاوه یک

خلاصه داستان: فیلم سینمایی شیش به علاوه یک در ژانری اجتماعی و کمدی مشکلات مردی را نشان می دهد که سعی دارد به تنهایی آن ها را حل و فصل کند. بهمن مردی است که مشکلاتش را در قالب طنز به نمایش درآورده است. او ناخواسته وارد ماجرایی می شود که در ابتدا برایش جالب بوده ولی ادامه یافتن آن برایش بحران های پیچیده ای را به وجود می آورد.

بازیگران:

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم مارموز

دانلود فیلم مارموز

خلاصه داستان: داستان این فیلم در رابطه با مردی است که قدرت نام دارد. قدرت طی یک اتفاق ناگهانی به عنوان یک قهرمان شجاع برای شهر محسوب می شود و همه او را به چشم یک قهرمان می بینند قدرت بعد از اینکه این اتفاق برایش رخ می دهد رویای این را دارد که در مجلس حضور پیدا کند و روزی بتواند در آن جا سخنرانی کند اما در زندگی او مدام مشکلات و اتفاقاتی رخ می دهد که در سرنوشت او تاثیر بسزایی دارد.

بازیگران: ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم فرش باد

دانلود فیلم فرش باد

خلاصه داستان: خلاصه داستان فیلم سینمایی «فرش باد» روایت گر داستانی جالب از یک طراح ژاپنی و قالیبافان اصفهان است. کارناوال سالانه در شهر تاکایامای ژاپن در حال راه افتادن میباشد که زنی طراح و اهل ژاپن سفارش بافت قالی ای را به قالیبافان اصفهان میدهد.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم شیدا

دانلود فیلم شیدا

خلاصه داستان: داستان این فیلم را به نوعی شیدا بیان کرده است...او خاطراتش را با عشق بیان می کند..درباره ی پسری به اسم فرهاد..فرهاد هرندی پسری است و از یک خانواده ی پولدار از طبقات بالای اجتماعی می باشد.او در جنگ ۸ ساله ی ایران و عراق  آسیب دیده و این آسیب برای او از ناحیه ی چشم می باشد وبه نوعی باعث شده است تا او بینایی اش را برای مدتی از دست بدهد.

بازیگران: ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم از رئیس جمهور پاداش نگیرید!

دانلود فیلم از رئیس جمهور پاداش نگیرید!

خلاصه داستان: سلیم، مدیری پرکار و موفق بود. او همیشه سعی می کرد به چشم رئیس جمهور و دیگر مدیران، فردی کامل و پسندیده به نظر برسد. بعد از مدتی کارکردن، سلیم مورد تشویق قرار گرفت و رئیس جمهور برای تشکر از او و تحسین موفقیت هایش، او را به سفر حج فرستاد. این سفر معنوی با روحیات او سازگار نبود و او هرگز نمی دانست که در این سفر چه چیزی در انتظار اوست و چه اتفاقاتی برایش رخ می دهد.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم داستان دست انداز

دانلود فیلم داستان دست انداز

خلاصه داستان: در فیلم دست انداز، رها دختری که به نویسندگی علاقه شدیدی دارد و داستان های جالبی می نویسد را می بینیم. او در نوشتن داستان آخرش، سعی دارد که آن را شبیه به خودش و آزوهایش بنویسد و با آن همراه شود.

بازیگران: ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
12