فیلمیانو
سریال نیسان آبی سریال نیسان آبی سریال ایرانی 1,614 بازدید سریال ساخت ایران 3 سریال ساخت ایران 3 سریال ایرانی 1,580 بازدید
نوبت لیلی نوبت لیلی سریال ایرانی 1,284 بازدید خسوف خسوف سریال ایرانی 1,273 بازدید حرفه ای حرفه ای سریال ایرانی 1,373 بازدید میدان سرخ میدان سرخ سریال ایرانی 1,405 بازدید
سریال جیران سریال جیران سریال ایرانی 1,579 بازدید سریال جادوگر سریال جادوگر سریال ایرانی 815 بازدید
دانلود فیلم خاکستری

دانلود فیلم خاکستری

خلاصه داستان: ماجرای یک دختر شهرستانی (اصفهانی) است که در کنکور قبول می شود. او باید برای تحصیلات به پایتخت بیاید چون برای دانشگاه تهران پذیرفته شده است. بیتا از یک طرف خوشحال از این موفقیت است و از سوی دیگر دلهره ممانعت خانواده سنتیش را دارد.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود بی صدا حلزون

دانلود بی صدا حلزون

خلاصه داستان: بهرنگ دزفولی‌زاده, محمدرضا رهگذر ,مرتضی شایسته اینبار برای توجه دادن مسئولان به مشکلات جامعه ناشنوایان دست و آستین بالا زده اند. ماجرای خانواده ای ناشنوا که برای تهیه سمعک پسرشان مجبور به گرفتن تصمیمات قابل تاملی می شوند... .

بازیگران: ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود فیلم لینا

دانلود فیلم لینا

خلاصه داستان: "لینا"، فیلمی برای همه مهاجران. روایتی سراسر احساسات و عواطف که مشقت ها و خون دل خوردن های افرادی را به تصویر می کشد که به هردلیل از کشوری به سرزمینی دیگر نقل سکونت می کنند. "لینا" روایتگر سرگذشت دخترک افغانی است که درخانواده ایرانی زندگی می کند و بعدها به دنبال هویت گمشده اش برمی آید.

بازیگران: ، ، ، ،

کارگردان: