فیلمیانو
سریال نیسان آبی سریال نیسان آبی سریال ایرانی 1,004 بازدید سریال ساخت ایران 3 سریال ساخت ایران 3 سریال ایرانی 990 بازدید
نوبت لیلی نوبت لیلی سریال ایرانی 723 بازدید خسوف خسوف سریال ایرانی 792 بازدید حرفه ای حرفه ای سریال ایرانی 816 بازدید میدان سرخ میدان سرخ سریال ایرانی 883 بازدید
سریال جیران سریال جیران سریال ایرانی 1,015 بازدید سریال جادوگر سریال جادوگر سریال ایرانی 406 بازدید
دانلود فیلم تل ماسه (Dune 2021)

دانلود فیلم تل ماسه (Dune 2021)

سانسور شده

خلاصه داستان: داستان این فیلم داستان بیابانی بی آب و علف در سیاره ای به نام آراکیس که فرسخ ها ازمین دور است را برای ما بازگو میکند که به تل ماسه شهرت یافته است.

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم برج مینو

دانلود فیلم برج مینو

خلاصه داستان: آن ها باید برای ماموریت تازه موسی به جزیره مینو بروند اما ترس از دست دادن مینو و آزار روحی خاطرات آن دوران، باعث می شود تا از رفتن به این ماموریت خودداری کند. موسی و مینو به جزیره مینو می روند و موسی دست به کار درست کردن دکل ققنوس که برای شناسایی دشمن و پروژه ماموریتش بوده می شود اما ناگهان جرقه های زمان جنگ و عملیات ها باعث می شود که حال روحی موسی مانند زمانی که موجی شده بود بشود... .

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم یاس های وحشی

دانلود فیلم یاس های وحشی

خلاصه داستان: مسابقه شروع می شود و نوبت به علی می رسد. حریف او یک اسرائیلی است. اما علی حاضر نمی شود با او وارد تشک مسابقه شود. کشمکش ها از این جای داستان شروع می شود. حریف اسرائیلی نهایتا در بیرون از سالن با علی درگیر شده و به با پاشیدن مواد شیمیایی به چشمان علی او را برای چند روز نابینا می کند. رحیم مربی علی بوده و قبل از این اتفاق به علی هشدار داده است که وارد مشاجره نشود اما دیگر کار از کار گذشته است... .

بازیگران: ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم رهایی ازبهشت

دانلود فیلم رهایی ازبهشت

خلاصه داستان: داستان انیمیشن"رهایی از بهشت" برخلاف عنوانش که سوال های متعددی را در ذهن ایجاد می کند، حکایت از ایثار و جانفشانی اسطوره معاصری به نام شهید مصطفی چمران دارد. قهرمانی که زندگی در رفاه را رها کرد و برای کمک به مردمان سرزمینش به ایران بازگشت. قصه مردی عاشق وطن است که دراین سینمایی زندگیش مقابل دوربین علی نوری اسکویی قرارگرفته است.

کارگردان:

دانلود