فیلمیانو
سریال نیسان آبی سریال نیسان آبی سریال ایرانی 517 بازدید سریال ساخت ایران 3 سریال ساخت ایران 3 سریال ایرانی 491 بازدید
نوبت لیلی نوبت لیلی سریال ایرانی 321 بازدید خسوف خسوف سریال ایرانی 454 بازدید حرفه ای حرفه ای سریال ایرانی 450 بازدید میدان سرخ میدان سرخ سریال ایرانی 440 بازدید
سریال جیران سریال جیران سریال ایرانی 423 بازدید سریال جادوگر سریال جادوگر سریال ایرانی 8 بازدید
دانلود فیلم سیزده 59

دانلود فیلم سیزده 59

سانسور شده

خلاصه داستان: فیلم "سیزده 59" داستان یکی از فرماندهان دوران دفاع مقدس است که تحت تاثیر موج ناشی از انفجار، یک کمای چندین ساله را از سر می گذراند. کادر درمان که از هوشیاری دوباره ی سید جلال قطع امید کرده اند، در یک تصمیم ناخوشایند و غافل از اینکه عمر او هنوز به پایان نرسیده است، اقدام به جدا کردن دستگاه های تنفسی از او می کنند. اما سید جلال در نهایت نا باوری و به طور معجزه آسایی به عالم هشیاری و زندگی دوباره بر می گردد، دوستان و پزشکان معالج وی، برای اینکه مانع از متوجه شدن سید جلال از گذشت این زمان بلند شوند، از ترفند هایی استفاده می کنند تا محیط سید اطراف سید جلال را مانند زمان گذشته جلوه دهند ...

بازیگران: ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود فیلم ملکه

دانلود فیلم ملکه

خلاصه داستان: فیلم سینمایی ملکه در رابطه با شخص دیده بانی به نام سیاوش است و خط محور فیلم در حال و هوای زندگی او پیش می رود.سیاوش در این فیلم تصمیم دارد که استعداد های خود را ثابت کند و  آن ها را نشان دهد. او برای اثبات این موضوع به پالایشگاهی در آبادان که جز مهم ترین نقاط دفاعی محسوب می شود می رود.این مکان جایگاهی است که دشمن توانایی احاطه ی مطلق آن را دارد. بودن و حضور داشتن در چنین نقطه ی حیاتی ای یک فرصت و درجه ی طلایی برای او به ارمغان می آورد.بعد از گذشت مدتی که در آنجا مستقر می شود اولین تلفات از سمت دشمن را درک می کند و از آن پس شخصیتی خیالی (جمشید) که در ذهنش آن را پرورش داده وارد زندگی او می شود،پس از آن ترس و تردید برای سیاوش افزایش پیدا میکند و و قدرت ثابت کشتن انسان ها او را وارد وهله ای ترسناک از تفکرات خود می شود.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم 23 نفر

دانلود فیلم 23 نفر

سانسور شده

خلاصه داستان: "23 نفر" فیلمی است که به یکی از مسائل پیرامون دفاع مقدس یعنی اسیر شدن بیست و سه نفر از رزمندگان نوجوان ایرانی در دست نیروهای بعثی عراقی پرداخته است. صدام برای تلافی و کمرنگ کردن ناکامی شرمگینش از عملیات بیت المقدس قصد دارد از این نوجوانان به عنوان طعمه در رسانه ها استفاده کند. در واقع رسانه مهم ترین فاکتور شکل گیری این درام جنگی است که در آن از طریق همین رسانه سعی می شود تا نوجوانانی که شجاعانه و با میل باطنی به دفاع از وطن پرداخته اند، کودکانی تصویر شوند که با زور و تحت فشار به جبهه های جنگ اعزام شده اند.

بازیگران: ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم تا آمدن احمد

دانلود فیلم تا آمدن احمد

خلاصه داستان: ماجرای فیلم "تا آمدن احمد" در سال 1365 و با پرداختن به موضوع دفاع مقدس شکل گرفته است. در این فیلم چشم به راهی یک خانواده برای یک عضو از خانواده که احمد نام دارد، و شرح وقایع این بازه، روایت شده اند. احمد از اعضای نیرو های جمعیت هلال احمر است خبری از او نیست، هرچند که خانواده ی او با این فکر که احمد هنوز زنده است به دنبال وی می گردند...

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم منصور

دانلود فیلم منصور

خلاصه داستان: فیلم سینمایی منصور بخشی از زندگی شهید منصور ستاری و اتفاقات پیش آمده برای ایشان را روایت می کند. تیمسار منصور ستاری فردی کامل و فداکار بود. ایشان در دوران هشت سال جنگ دفاع مقدس کارهای بسیار مهمی انجام داده است. که مهم ترین آن ها ساخت هواپیماهای جنگی و مجهز بوده است. در این فیلم محسن قصابیان نقش شهید منصور ستاری را ایفا کرده است. این بازیگر توانمند در اجرای این نقش بسیار ماهرانه و درجه یک عمل کرده است.

بازیگران: ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم سرو زیر آب

دانلود فیلم سرو زیر آب

خلاصه داستان: سروزیر آب نمایش میهن پرستی و همدلی و وحدت اقوام و ادیان مختلف ساکن درایران است که نه خشونت و خونریزی های آن دوران را نشان می دهد و نه به چاپلوسی های مرسوم درحوزه سینمای دفاع مقدس پرداخته است. اثری حماسی است که به اعتقاد بینندگانش ارزش چندین مرتبه تماشا را دارد.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم پری دریایی

دانلود فیلم پری دریایی

خلاصه داستان: داستان در رابطه با شخصی به نام یونس می باشد.او تصمیم داردبه یاد همرزمان شهید و مفقودالاثر خودش یک یادبود در زیر آبهای نیلگون خلیج فارس نصب کند... که در حین انجام این کار با فاجعه ای بزرگ و زیست محیطی برخورد میکند و متوجه وجود آلودگی های نفتی  در سواحل خلیج فارس میشود..  او در این مسیر با ماجراهایی روبرو میشود.

بازیگران: ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم اخراجی ها

دانلود فیلم اخراجی ها

خلاصه داستان: فیلم سینمایی اخراجی ها گروهی از جوانان که از دسته ی اراذل به شمار می روند را نشان می دهد. آن ها سعی دارند که پس از آزادی شان سر به راه شوند به همین خاطر تصمیم می گیرند به جبهه بروند. مجید (کامبیز دیرباز) سردسته و رئیس آن گروه اراذل بود. او اولین نفری بود این تصمیم را گرفت و دیگر دوستانش هم با او همراه شدند. او خاطرخواه دختری از خانواده ای هنرمند و مذهبی شده بود. میرزا پدر آن دختر وساطت کرد که مجید و دوستانش را در کاروان راه داده و به جبهه ببرند. برای گروهی که یک نفرشان دزد، یک نفرشان قاچاقچی و یک نفرشان معتاد بود شرایط و محیط جبهه و پادگان بسیار سخت و دشوار بود. به همین خاطر آن ها ناخواسته حرکات و رفتارهای جالب و خنده داری از خود نشان می دادند.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم بازی بزرگان

دانلود فیلم بازی بزرگان

خلاصه داستان: "بازی بزرگان" درباره سه کودکی است که در شهر اشغال شده مرزی ، سرگردان هستند. مریم در جنگ ایران و عراق از بمباران نجات پیدا میکند. جوانی به نام یونس و همچنین نوزادی بر سر راه دختر کوچک قرار میگیرند ، آنها تصمیم دارند که جان نوزاد را نجات دهند.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم 175 غواص

دانلود فیلم 175 غواص

خلاصه داستان: با فیلیمیانو در خلاصه داستان "175 غواص" میبینیم که این فیلم برای به پاس داشتن شهدای غواص دست بسته مربوط به عملیات کربلا 4 میباشد و یکی از مهمترین عملیات های دوران دفاع مقدس است.

بازیگران: ، ، ،

کارگردان:

دانلود
12