فیلمیانو
سریال نیسان آبی سریال نیسان آبی سریال ایرانی 524 بازدید سریال ساخت ایران 3 سریال ساخت ایران 3 سریال ایرانی 505 بازدید
نوبت لیلی نوبت لیلی سریال ایرانی 330 بازدید خسوف خسوف سریال ایرانی 461 بازدید حرفه ای حرفه ای سریال ایرانی 455 بازدید میدان سرخ میدان سرخ سریال ایرانی 449 بازدید
سریال جیران سریال جیران سریال ایرانی 437 بازدید سریال جادوگر سریال جادوگر سریال ایرانی 20 بازدید
دانلود فیلم آشغال های دوست داشتنی

دانلود فیلم آشغال های دوست داشتنی

سانسور شده

خلاصه داستان: داستان فیلم "آشغال های دوست داشتنی" به رویداد های سیاسی و اجتماعی بعد از انتخابات ریاست جمهوری ایران در سال 1388 پرداخته است. داستان این فیلم در خانه ی یک زن سالخورده اتفاق می افتد که تنها همدم او دختر خاله اش به نام سیما است. در یکی از ایام پس از انجام انتخابات و اعلام نتایج آن، عده ای در اعتراض به نتایج انتخابات و برای اعلام مخالفت با آن در برخی از مسیر های شهری تهران گرد هم آمده اند. دسته ای از این معترضان برای فرار از نیرو های امنیتی به خانه ی این پیر زن پناه می برند و در آن پنهان می شوند و...

بازیگران: ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم عشق و مرگ

دانلود فیلم عشق و مرگ

خلاصه داستان: داستان فیلم سینمایی «عشق و مرگ» در مورد زندگی دکتری (با نام دکتر متینی) میباشد که از مبارزان قبل از انقلاب بوده است اما بر اساس توطئه ای از طرف پدرزنش ، به همرزمان خودش خیانت میکند.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم بن سای

دانلود فیلم بن سای

خلاصه داستان: سحر در این فیلم به صورت ناخواسته و اتفاقی وارد یک داستان و ماجرایی سیاسی و پلیسی می شود. سحر چندین سال پیش پدر خودش را در یک عملیات تروریست یاز دست میدهد. او در خارج از کشور است و در یک کشور دیگر مشغول به تحصیل می باشد و در این میان با پسری آشنا میشود به نام مهران. نقش مهران را امیرمحمد زند ایفا و اجرا میکند.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم جنگ جهانی سوم

دانلود فیلم جنگ جهانی سوم

خلاصه داستان: درحال حاضر گفته می شود که فیلم نامه ی "جنگ جهانی سوم" در حال نوشته شدن است و موضوع کلی آن بر کسی آشکار نیست. اما داستان این فیلم، ماجرایی جنجالی معرفی شده که در بستر یک درام اجتماعی با گرایش سیاسی، تغییر و تحولات ایجاد شده در جامعه ی امروزی را تبیین می کند.

بازیگران: ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم خط نجات

دانلود فیلم خط نجات

خلاصه داستان: خط نجات فیلمی تلفیقی، از عشق و سیاست است که در فضایی عاشقانه به موضوعات سیاسی پرداخته می شود. داستانی دراماتیک در دهه 50 را نشان می دهد. آن زمان که جنگ سرد بین شرق و غرب اوج گرفته بود و مردم همگی درگیر جنگ و مبارزه کردن بودند، خارج از غوغای جنگ داستانی عاشقانه رخ می دهد.

بازیگران: ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم شیشلیک

دانلود فیلم شیشلیک

خلاصه داستان: داستان روایتگر کارگرانی است که در یک شهرک در کنار هم با وجود مشکلات مالی زیاد و فقر زندگی می کنند و مجبورند به ان چه که دارند قانع باشند تا اینکه روزی یکی از دختران این شهرک از پدر خود درخواست شیشلیک می کند و از خوردن غذاهای مادرش امتناع می کند .

بازیگران: ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم دیدن این فیلم جرم است

دانلود فیلم دیدن این فیلم جرم است

خلاصه داستان: یک فرد بسیجی که به دنبال پیدا کردن و محاکمه‌ی شخصی است که در خیابان همسر باردارش را مورد ضرب و شتم قرار داده و باعث مرگ فرزندشان شده است

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود