فیلمیانو
سریال نیسان آبی سریال نیسان آبی سریال ایرانی 1,645 بازدید سریال ساخت ایران 3 سریال ساخت ایران 3 سریال ایرانی 1,609 بازدید
نوبت لیلی نوبت لیلی سریال ایرانی 1,311 بازدید خسوف خسوف سریال ایرانی 1,300 بازدید حرفه ای حرفه ای سریال ایرانی 1,405 بازدید میدان سرخ میدان سرخ سریال ایرانی 1,432 بازدید
سریال جیران سریال جیران سریال ایرانی 1,601 بازدید سریال جادوگر سریال جادوگر سریال ایرانی 839 بازدید
دانلود سریال حیثیت گمشده

خلاصه داستان: این فیلم داستان مردی را روایت می کند که با فهمیدن حقیقتی از سوی همسر خود، وارد بازی خطرناک شده و ماجراهای پر تلاطمی را تجربه می کند.

سریال حیثیت گمشده در ژانر درام، اجتماعی و خانوادگی محصول کشور ایران در سال ۱۴۰۲ به اکران در آمد و با عملکردی خوب در ژانر انتخابی اش توانست در رده فیلم و سریال های برتر جای گیرد.
این فیلم داستان زنی را روایت می کند که به همراه شوهرش سال هاست در انتظار بچه بوده و زندگی سختی را می گذرانند، در همین راستا وقتی یک بچه که به زندگی این زن وارد شده توسط آرامبخش تلف می شود، داستان زندگی این زوج جور دیگری ورق خورده و حقایق یکی پس از دیگری آشکار می شود. این سریال اجتماعی، با شروعی خوب و مهیج توانست از همان ابتدا توجه و کنجکاوی بیننده را در اختیار داشته باشد و با مانور خوب بر روی مسائل چالش های داستانی را به خوبی پیش ببرد.
همچنین مسائلی این چنین و در این ژانر از جمله داستان هایی است که بیننده همیشه به آن علاقمند بوده و توانسته ارتباط بالقوه ای را نیز برقرار سازند، اگرچه در برخی از جلوه ها یک سری ضعف های فیلمنامه ای به تعدد دیده می شود اما در کل این شکاف ها چیزی از انسجام نوشته کم نکرده و توانست به عنوان فیلم و سریال های برتر و موفق در میان مخاطبان به شمار آید. از جمله شخصیت پردازی ها و بازیگران انتخابی نیز از دیگر عواملی بودند که امتیاز کار را برجسته کرده و توانستند به خوبی اهداف مورد نظر را پیش ببرد. شما مخاطبان عزیز می توانید این اثر زیبا را در ادامه از سایت فیلیمیانو دانلود و تماشا کنید.
از جمله این هنرمندان می توان به مهدی حسینی‌نیا، بهاره افشاری، الناز حبیبی، امیر نوروزی، بهزاد خلج، مهدی زمین‌پرداز و ستاره پسیانی با هنرمندی رحمان باقریان، با حضور نادر فلاح و آرش فلاحت‌پیشه و بازیگر خردسال: آرشیدا درستکار اشاره داشت که با بازی عمیق و متعهدانه خود سبب درخشش هرچه بیشتر این اثر شدند.
کارگردان این سریال سجاد پهلوان زاده، این سریال را به عنوان دومین نمایش خانگی خود پس از سقوط، به ثبت رساند و توانست بار دیگر علیرغم حواشی و سانسور های موجود از نامی خوب در میان همگان بهره مند شود.

نظرات کاربران

0 نظر
نظر شما پس از بررسی و تایید مدیران سایت منتشر خواهد شد...
هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !