فیلمیانو
سریال نیسان آبی سریال نیسان آبی سریال ایرانی 1,561 بازدید سریال ساخت ایران 3 سریال ساخت ایران 3 سریال ایرانی 1,530 بازدید
نوبت لیلی نوبت لیلی سریال ایرانی 1,241 بازدید خسوف خسوف سریال ایرانی 1,236 بازدید حرفه ای حرفه ای سریال ایرانی 1,323 بازدید میدان سرخ میدان سرخ سریال ایرانی 1,361 بازدید
سریال جیران سریال جیران سریال ایرانی 1,532 بازدید سریال جادوگر سریال جادوگر سریال ایرانی 776 بازدید
دانلود فیلم نو نیم و داینامیت 2022

خلاصه داستان: این فیلم داستان دو شکارچی را روایت می کند که در پی زندگی پر دشمن خود، همچنان طمعکار بوده و این امر چالش های زیادی را برای آن ها به بار می آورد.

سینمایی نو نیم و داینامیت در ژانر درام و وسترن محصول کشور آمریکا در سال ۲۰۲۲ به اکران در آمد و با کسب امتیاز خوب از سوی مخاطبان توانست در رده فیلم و آثار موفق جای گیرد.


این فیلم داستان دو شکارچی را روایت می کند که در طول سفرهای خود، از هر چالش و تنشی برای بدست آوردن پول استفاده کرده و دشمنان زیادی را در همین راستا برای خود درست می کنند، اما با اتفاقی عجیب و درخواستی پر ریسک، مسیر زندگیشان وارد ماجراجویی جدیدی شده و افکار و اهدافشان را دچار تغییر و تحول بزرگی می کند. این فیلم خوب ولی عجیب در پردازش صحنه های عالی، بدون طرح یا دلیل است که می توان دید از پرداختن جزئی به عوامل خودداری کرده و برخلاف آنچه بیننده دوست دارد ببیند، یک روند قابل پیش بینی و کلیشه ای، مخلوطی از اتفاقات وسترن را در هم می آمیزد و در اختیار مخاطب قرار می دهد. اگر کسی می توانست چند ساعت برای موسیقی وقت بگذارد و آن ها را با هم جمع و ترکیب کند، یک بررسی 8 ستاره ای از آن داشت، چرا که نقطه مثبت و عطف داستان همین بخش بوده و در کنار بازیگری خوب شخصیت ها، توانست تا حدودی این شکاف ها را جبران کند. اقدام قابل باور دیگر جلوه های ویژه ظریف و هوشمند بود که به خوبی انجام شده و یک تجربه عالی اما گیج کننده را در طول داستان برای بیننده به ارمغان آورد. می توان گفت داستان بیشتر از آنکه روی مضمون اصلی نوشته کار کند، حال و هوای مجموعه را حفظ کرده که همین امر و غفلت از خط داستانی، بازی خوب، عملکرد و جذابیت رویداد ها و شخصیت ها را به خطر انداخته و نتوانست تلاش های آن ها را به خوبی به همگان نشان دهد. در کل داستان با تمام نواقص و شکاف ها، همچنان ارزش یک بار دیدن را داشته و می تواند به خوبی مخاطب را در بسیاری صحنه ها به چالش بکشد. شما مخاطبان عزیز می توانید این اثر زیبا را در ادامه از سایت فیلیمیانو دانلود و تماشا کنید.
از بازیگران با استعداد و متعهد این فیلم می توان به Vernon Wells, Patrick Gorman, Natalie Burn, Kacie Borrowman و Bonnie Morgan اشاره داشت که با بازی خوب و عمیق خود سبب درخشش هرچه بیشتر این اثر شدند.
کارگردان این فیلم Errol Sack که در صنعت بازیگری و تهیه کنندگی نیز دستی به عمل داشته در پرونده هنری خود آثاری نظیر پاگنده یا سینه، پادشاهی حیوانات، برای یک دلار بمیر، تولوک زنگ زده و بارش برف را به ثبت رسانده است.

لینک های دانلود فیلم

نظرات کاربران

0 نظر
نظر شما پس از بررسی و تایید مدیران سایت منتشر خواهد شد...
هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !