فیلمیانو
سریال نیسان آبی سریال نیسان آبی سریال ایرانی 787 بازدید سریال ساخت ایران 3 سریال ساخت ایران 3 سریال ایرانی 775 بازدید
نوبت لیلی نوبت لیلی سریال ایرانی 558 بازدید خسوف خسوف سریال ایرانی 613 بازدید حرفه ای حرفه ای سریال ایرانی 632 بازدید میدان سرخ میدان سرخ سریال ایرانی 693 بازدید
سریال جیران سریال جیران سریال ایرانی 678 بازدید سریال جادوگر سریال جادوگر سریال ایرانی 237 بازدید
دانلود فیلم خانه خلوت

دانلود فیلم خانه خلوت

خلاصه داستان: این فیلم داستان پاورقی نویسی را روایت می کند که در پی عوض شدن شیوه و روش نوشتار، زندگی اش دچار چالش و تنش های زیادی می شود.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود فیلم جیب‌برها به بهشت نمی‌روند

دانلود فیلم جیب‌برها به بهشت نمی‌روند

خلاصه داستان: این فیلم داستان مردی جیب بر را روایت می کند که در طی دزدی، با پیشنهادی عجیب روبرو شده و چالش های زیادی را تجربه می کند.

بازیگران: ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود فیلم تبعیدی ها

دانلود فیلم تبعیدی ها

خلاصه داستان: این فیلم داستان مبارزات روزنامه نگاران و گروهی از افسران را روایت می کند که حکومت در راستای سرکوب آن ها، برایشان تبعید به منطقه ای گرم و خشک را صادر کرده و ماجراهای زیادی را رقم می زند.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود فیلم دو نفر و نصفی

دانلود فیلم دو نفر و نصفی

خلاصه داستان: این فیلم داستان دو مرد مجرد را به تصویر می کشد که در راستای پیدا شدن یک کالسکه با بچه مقابل خانه خود، زندگیشان را در مسیر پر تلاطم و جدیدی پیدا می کنند که این امر شادی و تنوع را با داستان هایی که به دنبال می آورد، به آن ها هدیه می دهد.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود فیلم دیگ چه خبر

دانلود فیلم دیگ چه خبر

خلاصه داستان: این فیلم داستان پسری را روایت می کند که برای کمک به خواهرش یک ربات هوشمند طراحی کرده و در راستای این امر مسائل و ماجراهای زیادی را برای خود و خواهرش رقم می زند.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود سریال گل پامچال

دانلود سریال گل پامچال

خلاصه داستان: در این سریال میبینیم دختری در جنوب کشور با از دست دادن خانواده اش در بمباران ، به همراه یکی از اقوامشان به دنبال خواهرش (در شمال کشور) میگردد. در همین میان خانواده ای اهل شمال او را پیدا میکنند و در کنار خودشان نگه میدارند تا زمانی که خواهر او پیدا میشود اما لیلا...

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود فیلم پرده آخر

دانلود فیلم پرده آخر

خلاصه داستان: داستان «پرده اخر» درباره نقشه ایست که یک برادر و خواهر کشیده اند. آنها از خاندان سلطنتی قدیمی میباشند و این توطئه بر اساس نمایشنامه نوشته شده توسط برادر است.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم عشق و مرگ

دانلود فیلم عشق و مرگ

خلاصه داستان: داستان فیلم سینمایی «عشق و مرگ» در مورد زندگی دکتری (با نام دکتر متینی) میباشد که از مبارزان قبل از انقلاب بوده است اما بر اساس توطئه ای از طرف پدرزنش ، به همرزمان خودش خیانت میکند.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم دو نیمه سیب

دانلود فیلم دو نیمه سیب

خلاصه داستان: این فیلم در رابطه با زندگی دو خواهر به نام سایه و فرح می باشد.این دو خواهر با یک دیگر دو قلو هستند و بسیار به یکدیگر شبیه می باشند این دو هر کدام در یک خانواده ی جدا از هم زندگی می کنند و بعد از مدت ها در سر مزار مادر اصلی خود یکدیگر را می بینند و در همان نگاه اول از چهره ی هم می فهمند که با هم خواهر هستند. این دو خواهر پس از اینکه داستان زندگی یک دیگر را میشنوند تصمیم می گیرند که جای خود را با هم تغییر دهند و هر کدام به جا دیگری زندگی کنند و با شرایط جدید و محیط جدید آشنا شوند و اخت بگیرند.در این میان داستان به همین خوبی جلو نمی رود و در زندگی این دو خواهر مشکلات و مانع ها ی زیادی رخ می دهد و این موضوع برای آن ها مشکل ساز می شود.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود فیلم ناصرالدین شاه آکتور سینما

دانلود فیلم ناصرالدین شاه آکتور سینما

خلاصه داستان: شخصی به نام میرزا ابراهیم خان عکاس باشی به یک سفر خارجی همراه با مظفرالدین شاه رفته و آرزوی این را دارد که با دختری به نام آتیه ازدواج کند.  او در آن کشور خارجی همراه با مظفرالدین شاه به سینماتوگراف علاقه خاصی پیدا می کند و زمانی که به ایران بر می گردد متوجه اوضاع در هم ریخته ی کشور می شوند. عکاس باشی در این اوضاع و شرایط از شاه اجازه ی دوره های عکاسی را می گیرد و شاه  او را توسط فراش باشی نزد پسرش برای عکاسی می فرستد و عکاس باشی را به دوره های قبل تر یعنی زمان ناصرالدین شاه می برند...

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود