فیلمیانو
سریال نیسان آبی سریال نیسان آبی سریال ایرانی 517 بازدید سریال ساخت ایران 3 سریال ساخت ایران 3 سریال ایرانی 491 بازدید
نوبت لیلی نوبت لیلی سریال ایرانی 321 بازدید خسوف خسوف سریال ایرانی 453 بازدید حرفه ای حرفه ای سریال ایرانی 450 بازدید میدان سرخ میدان سرخ سریال ایرانی 440 بازدید
سریال جیران سریال جیران سریال ایرانی 422 بازدید سریال جادوگر سریال جادوگر سریال ایرانی 7 بازدید
دانلود فیلم پرده آخر

دانلود فیلم پرده آخر

خلاصه داستان: داستان «پرده اخر» درباره نقشه ایست که یک برادر و خواهر کشیده اند. آنها از خاندان سلطنتی قدیمی میباشند و این توطئه بر اساس نمایشنامه نوشته شده توسط برادر است.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم عشق و مرگ

دانلود فیلم عشق و مرگ

خلاصه داستان: داستان فیلم سینمایی «عشق و مرگ» در مورد زندگی دکتری (با نام دکتر متینی) میباشد که از مبارزان قبل از انقلاب بوده است اما بر اساس توطئه ای از طرف پدرزنش ، به همرزمان خودش خیانت میکند.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم دو نیمه سیب

دانلود فیلم دو نیمه سیب

خلاصه داستان: این فیلم در رابطه با زندگی دو خواهر به نام سایه و فرح می باشد.این دو خواهر با یک دیگر دو قلو هستند و بسیار به یکدیگر شبیه می باشند این دو هر کدام در یک خانواده ی جدا از هم زندگی می کنند و بعد از مدت ها در سر مزار مادر اصلی خود یکدیگر را می بینند و در همان نگاه اول از چهره ی هم می فهمند که با هم خواهر هستند. این دو خواهر پس از اینکه داستان زندگی یک دیگر را میشنوند تصمیم می گیرند که جای خود را با هم تغییر دهند و هر کدام به جا دیگری زندگی کنند و با شرایط جدید و محیط جدید آشنا شوند و اخت بگیرند.در این میان داستان به همین خوبی جلو نمی رود و در زندگی این دو خواهر مشکلات و مانع ها ی زیادی رخ می دهد و این موضوع برای آن ها مشکل ساز می شود.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود فیلم ناصرالدین شاه آکتور سینما

دانلود فیلم ناصرالدین شاه آکتور سینما

خلاصه داستان: شخصی به نام میرزا ابراهیم خان عکاس باشی به یک سفر خارجی همراه با مظفرالدین شاه رفته و آرزوی این را دارد که با دختری به نام آتیه ازدواج کند.  او در آن کشور خارجی همراه با مظفرالدین شاه به سینماتوگراف علاقه خاصی پیدا می کند و زمانی که به ایران بر می گردد متوجه اوضاع در هم ریخته ی کشور می شوند. عکاس باشی در این اوضاع و شرایط از شاه اجازه ی دوره های عکاسی را می گیرد و شاه  او را توسط فراش باشی نزد پسرش برای عکاسی می فرستد و عکاس باشی را به دوره های قبل تر یعنی زمان ناصرالدین شاه می برند...

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود