فیلمیانو
سریال نیسان آبی سریال نیسان آبی سریال ایرانی 517 بازدید سریال ساخت ایران 3 سریال ساخت ایران 3 سریال ایرانی 491 بازدید
نوبت لیلی نوبت لیلی سریال ایرانی 321 بازدید خسوف خسوف سریال ایرانی 454 بازدید حرفه ای حرفه ای سریال ایرانی 450 بازدید میدان سرخ میدان سرخ سریال ایرانی 440 بازدید
سریال جیران سریال جیران سریال ایرانی 423 بازدید سریال جادوگر سریال جادوگر سریال ایرانی 8 بازدید
دانلود فیلم فرش باد

دانلود فیلم فرش باد

خلاصه داستان: خلاصه داستان فیلم سینمایی «فرش باد» روایت گر داستانی جالب از یک طراح ژاپنی و قالیبافان اصفهان است. کارناوال سالانه در شهر تاکایامای ژاپن در حال راه افتادن میباشد که زنی طراح و اهل ژاپن سفارش بافت قالی ای را به قالیبافان اصفهان میدهد.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم کما

دانلود فیلم کما

خلاصه داستان: فیلم سینمایی «کما» درباره زندگی پسری جوان و باحال به نام امیر است که برنده مدال طلای المپیاد ریاضی بوده است. خانواده ای پولدار و ثروتمندی وجود دارد که امیر تنها پسر آنها میباشد اما پدر و مادر این پسر طلاق گرفته اند و خارج از کشور مشغول به زندگی هستند. همچنین زندگی در ایران برای امیر سخت و دشوار شده و او نیز قصد مهاجرت دارد.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم شب های روشن

دانلود فیلم شب های روشن

خلاصه داستان: با فیلیمیانو در خلاصه داستان «شب های روشن» میبینیم که این فیلم درباره دو نفری است که در تنهایی زندگی میکنند. در این فیلم مردی سرخورده اجتماعی و مایوس فلسفی ای میباشد که استاد دانشگاه است و در خلوت خودش ادبیات تدریس میکند ، کتاب میخواند و یا در خیابان ها پرسه میزند.

بازیگران: ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم بازنده

دانلود فیلم بازنده

خلاصه داستان: سامان به مدت پنج سال پناهنده ی سیاسی بوده است و اکنون به کشور بازگشته است. شخصی به نام تبسم که قبل از سفر سامان با او نامزد بوده است  به استقبال و دیدن او می آید و به او میگوید که دیگر ادامه دادن این رابطه برایش مطلوب نیست زیرا سه ماه است که ازدواج کرده است. سامان پس از شنیدن این موضوع آشفته و ناراحت میشود و برادرش به اسم بیزن سعی میکند که حال او را خوب کند و به او دلداری بدهد.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود