فیلمیانو
سریال نیسان آبی سریال نیسان آبی سریال ایرانی 1,645 بازدید سریال ساخت ایران 3 سریال ساخت ایران 3 سریال ایرانی 1,609 بازدید
نوبت لیلی نوبت لیلی سریال ایرانی 1,311 بازدید خسوف خسوف سریال ایرانی 1,300 بازدید حرفه ای حرفه ای سریال ایرانی 1,405 بازدید میدان سرخ میدان سرخ سریال ایرانی 1,432 بازدید
سریال جیران سریال جیران سریال ایرانی 1,601 بازدید سریال جادوگر سریال جادوگر سریال ایرانی 839 بازدید
دانلود فیلم زن ها فرشته اند

دانلود فیلم زن ها فرشته اند

خلاصه داستان: زنی ثروتمند که دارایی خود را به نام همسرش کرده، متوجه خیانت همسرش می‌شود به همین دلیل با سعی می‌کند با کمک دوستانش دارایی خود را از شوهرش پس بگیرد.

بازیگران: ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود فیلم سرگرد

دانلود فیلم سرگرد

خلاصه داستان: این فیلم داستان سرگرد سماوات را روایت می کند که در راستای شهادت دروغ رئیس باند قاچاق، درگیر شک و ظن دیگر همکارانش شده و برای اثبات بی گناهی خود، چالش های زیادی را پشت سر می گذارد.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود فیلم کابوس

دانلود فیلم کابوس

خلاصه داستان: این فیلم داستان زن و شوهری را روایت می کند که در پی شک کردن زن نسبت به روابط شوهرش و درست بودن گمانه زنی هایش، ماجراهای زیادی را تجربه کرده و پشت سر می گذارد.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود فیلم یک گزارش واقعی

دانلود فیلم یک گزارش واقعی

خلاصه داستان: این فیلم داستان زندگی دو دوست را روایت می کند که پس از سال ها به طور اتفاقی با یکدیگر روبرو شده و سه سال از زندگی پر فراز و نشیبشان را به تصویر می کشند.

بازیگران: ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود فیلم عملیات مانگرو

دانلود فیلم عملیات مانگرو

خلاصه داستان: این فیلم داستان سرگردی را روایت می کند که در پی نفوذ به باند قاچاق و عملیات محرمانه خود، مسیر زندگی اش را وارد خطی خطرناک کرده و با شهید شدن فرمانده و دستگیری این باند، درگیر اتفاقی غیر منتظره می شود.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود فیلم صبح روز هفتم

دانلود فیلم صبح روز هفتم

خلاصه داستان: این فیلم داستان سارقی را روایت می کند که از زندان آزاد شده و دوری از دخترش و طلاق همسرش وی را در شرایط سختی قرار داده و می کوشد تا برای دیدن فرزندش مسائل زیادی را تحمل کرده و...

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود فیلم کیمیا و خاک

دانلود فیلم کیمیا و خاک

خلاصه داستان: این فیلم داستان مخالفان در واقعه آبان سال ۱۳۵۷ را به تصویر می کشد که در راستای این امر و دخالت ساواک برای سرکوب مخالفان، اتفاقاتی دردناک و پر تنشی برای همگان رخ می دهد.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود فیلم شکار روباه

دانلود فیلم شکار روباه

خلاصه داستان: این فیلم داستان کینه و نفرت قدیمی را روایت می کند که از طریق عشقی برنامه ریزی شده، زندگی همگان را دچار ریسک و چالش عظیمی، می کند.

بازیگران: ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

12