فیلمیانو
سریال نیسان آبی سریال نیسان آبی سریال ایرانی 517 بازدید سریال ساخت ایران 3 سریال ساخت ایران 3 سریال ایرانی 491 بازدید
نوبت لیلی نوبت لیلی سریال ایرانی 321 بازدید خسوف خسوف سریال ایرانی 454 بازدید حرفه ای حرفه ای سریال ایرانی 450 بازدید میدان سرخ میدان سرخ سریال ایرانی 440 بازدید
سریال جیران سریال جیران سریال ایرانی 423 بازدید سریال جادوگر سریال جادوگر سریال ایرانی 8 بازدید
دانلود سریال قلب یخی۲

دانلود سریال قلب یخی۲

سانسور شده

خلاصه داستان: این سریال داستان گریختن حامد برای نجات جان ستاره را روایت می کند که باید وی به محلی برود که ربایندگان آنجا هستند، اما اتفاقاتی پیش بینی نشده سرنوشتش را دچار تغییر شگرفی می کند.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم سیزده 59

دانلود فیلم سیزده 59

سانسور شده

خلاصه داستان: فیلم "سیزده 59" داستان یکی از فرماندهان دوران دفاع مقدس است که تحت تاثیر موج ناشی از انفجار، یک کمای چندین ساله را از سر می گذراند. کادر درمان که از هوشیاری دوباره ی سید جلال قطع امید کرده اند، در یک تصمیم ناخوشایند و غافل از اینکه عمر او هنوز به پایان نرسیده است، اقدام به جدا کردن دستگاه های تنفسی از او می کنند. اما سید جلال در نهایت نا باوری و به طور معجزه آسایی به عالم هشیاری و زندگی دوباره بر می گردد، دوستان و پزشکان معالج وی، برای اینکه مانع از متوجه شدن سید جلال از گذشت این زمان بلند شوند، از ترفند هایی استفاده می کنند تا محیط سید اطراف سید جلال را مانند زمان گذشته جلوه دهند ...

بازیگران: ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود فیلم ملکه

دانلود فیلم ملکه

خلاصه داستان: فیلم سینمایی ملکه در رابطه با شخص دیده بانی به نام سیاوش است و خط محور فیلم در حال و هوای زندگی او پیش می رود.سیاوش در این فیلم تصمیم دارد که استعداد های خود را ثابت کند و  آن ها را نشان دهد. او برای اثبات این موضوع به پالایشگاهی در آبادان که جز مهم ترین نقاط دفاعی محسوب می شود می رود.این مکان جایگاهی است که دشمن توانایی احاطه ی مطلق آن را دارد. بودن و حضور داشتن در چنین نقطه ی حیاتی ای یک فرصت و درجه ی طلایی برای او به ارمغان می آورد.بعد از گذشت مدتی که در آنجا مستقر می شود اولین تلفات از سمت دشمن را درک می کند و از آن پس شخصیتی خیالی (جمشید) که در ذهنش آن را پرورش داده وارد زندگی او می شود،پس از آن ترس و تردید برای سیاوش افزایش پیدا میکند و و قدرت ثابت کشتن انسان ها او را وارد وهله ای ترسناک از تفکرات خود می شود.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم اینجا بدون من

دانلود فیلم اینجا بدون من

سانسور شده

خلاصه داستان: "اینجا بدون من" فیلمی است که درون مایه ی اجتماعی خود را با روایت پسر خانواده ای فقیر شروع می کند و با او به پایان می رساند. احسان پسر یک مادر فداکار است که در یک کارخانه شاغل می‌باشد. عضو دیگر خانواده ی احسان خواهری به نام یلدا است که از ناحیه ی پا معلول، و بیشتر توجه و نگرانی مادرش را به خود و آینده اش اختصاص داده است. اعضای این خانواده که تحت فشار زندگی قرار دارند، منتظر تغییر و تحولی مثبت هستند که پیش رفتن فیلم باعث روی دادن اتفاقات و تغییراتی می شود که فیلم را به صحنه های پایانی و مهم آن متصل می کند.

بازیگران: ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم سیسیلی ها

دانلود فیلم سیسیلی ها

خلاصه داستان: دوست او سهراب از این موقعیت او سو استفاده می کند و پیشنهاد پول بزرگی را به او می دهد و این پیشنهاد به شدت برای او تحریک کننده می باشد به صورتی که قدرت نه گفتن را از سیاوش می گیرد. بعد از قبول کردن پیشنهاد سهراب، سیاوش وارد خانواده و زندگی دختری به نام مهناز می شود که ماجراها واتفاقات زیادی برای او رخ می دهد که می توان گفت پشیمانی او را در پیش دارد و...

بازیگران: ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود فیلم حال خوب من

دانلود فیلم حال خوب من

خلاصه داستان: این فیلم در رابطه با یک دختر و پسر است که با یکدیگر قصد ازدواج دارند و می خواهند زندگی عاشقانه ای با یکدیگر داشته باشند. تا مدتی همه چیز به خوبی پیش می رود و این دو روزهای خوبی را با یک دیگر می گذرانند تا اینکه پس از مدتی شک و شبهه در میان این دو در جای عشق رخنه می کند و اعتما آن ها به یکدیگر از بین می رود. همه ی این داستان ها به علت منتشر شدن یک بلوتوث می باشد که بین آن ها جدایی می اندازد و آتش عشق این دو خاموش می شود و تمامی آرزوهایشان بر باد می رود و...

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم یک عاشقانه ساده

دانلود فیلم یک عاشقانه ساده

خلاصه داستان: با فیلیمیانو در خلاصه داستان "یک عاشقانه ساده" میبینیم که این فیلم سینمایی روایت گر عهد و پیمان دو دوست قدیمی میباشد که از زمان جوانی باهم قرار گذاشته بودند. این قرار درباره ازدواج گندم (دختر امان) و کرامت (پسر صفر) است.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم فیتیله و ماه پیشونی

دانلود فیلم فیتیله و ماه پیشونی

خلاصه داستان: این فیلم سینمایی با موضوعی شاد و کودکانه قصه ای از ماه پیشونی در کنار عموهای فیتیله ای را روایت می کند. افرادی در جست و جوی ماه پیشونی قصه ی ما بودند و بلاخره هم موفق به دزدیدن او شدند. بچه های مهد کودک ماه پیشونی رو خیلی دوست داشتند. از نبود او ناراحت شدند و برای کم گرفتن پیش عموهای فیتیله ای رفتند. همگی باهم در تکاپو بودند تا ماه پیشونی را از دست افراد بد ذات و نادان نجات دهند. در این راه شاهد ماجراهای جالب و پیچیده ای که برای آنان پیش می آید هستیم.

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم دختر شاه پریون

دانلود فیلم دختر شاه پریون

خلاصه داستان: در همین گیرو دار ، در مترو از روی عمد ساعت دختری را که فقیر بوده سرقت می کند و بعد از خارج شدن از مترو او را تا نزدیکی های منزلشان تعقیب می کند. چند روزی می گذرد و ارژنگ تصمیم می گیرد ساعت را به دخترک برگرداند.

بازیگران: ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

دانلود
دانلود فیلم یک حبه قند

دانلود فیلم یک حبه قند

خلاصه داستان: در این خانه چهار دختر به همراره همسر و فرزندانشان به عروسی خواهر کوچک به نام پسندیده و به کمک مادرشان میروند. این سفر و اقامت برای باجناقان و خواهران کمی دردسر است اما برای کودکان یک آرزو... این خانه ی قدیمی در یزد است و یک سری اتفاقات در این برای در همین خانه می افتد. 

بازیگران: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کارگردان:

12