فیلمیانو
سریال نیسان آبی سریال نیسان آبی سریال ایرانی 597 بازدید سریال ساخت ایران 3 سریال ساخت ایران 3 سریال ایرانی 593 بازدید
نوبت لیلی نوبت لیلی سریال ایرانی 411 بازدید خسوف خسوف سریال ایرانی 513 بازدید حرفه ای حرفه ای سریال ایرانی 510 بازدید میدان سرخ میدان سرخ سریال ایرانی 523 بازدید
سریال جیران سریال جیران سریال ایرانی 529 بازدید سریال جادوگر سریال جادوگر سریال ایرانی 90 بازدید
دانلود سریال سوء ظن ( Suspicion 2022 )

خلاصه داستان: این سریال داستان گروهی از افراد انگلیسی را روایت می کند که در پی گم شدن جوانی نخبه، محکوم شده و با چالش های زیادی دست و پنجه نرم می کنند.

سریال سوء ظن ( Suspicion 2022 ) در ژانر درام، جنایی و دلهره آور محصول مشترک کشور آمریکا و انگلستان در سال ۲۰۲۲ به اکران در آمد و با کسب امتیاز بالا از سوی مخاطبان توانست در رده فیلم و سریال های برتر جای گیرد.
این سریال داستان پنج انگلیسی را روایت می کند که در راستای گم شدن پسری نخبه در زمینه رسانه، متهم شده و چالش های زیادی را برای اثبات بی گناهی خود، پشت سر می گذارند.
این سریال در وهله اول شروع قوی و خوبی را رقم می زند اما هرچه رفته رفته به میانه و پایان نزدیک می شود، درون مایه و افسار اولیه داستان را از دست داده و با پایانی گنگ، نتوانست مخاطب را آنطور که باید قانع سازد. اما پیچش های داستانی و فراز و نشیب های پر تنش در طی اثبات آزادی و عدالت، با پرش های زمانی تعلیق آمیز و متناسب، توانست این اثر را در حد معقول و متوسط نگه دارد و مخاطب را تا انتها درگیر وقایع غیرمنتظره خود سازد. همچنین بازیگران با کیفیت برای ایجاد تنش بین شخصیت ها از فیلمنامه ای ساده، گاهی اوقات منظره را می کاوند و با احساسات به جا و درست خود به هنگام افشاگری های تکان دهنده و اجرا کردن عدالت، ارتباط خوبی را با مخاطب برقرار می کنند، اما در کل این سریال برای افرادی که دنبال هیجان و چالش های معمایی با جلوه های پیش بینی نشده می باشند، مناسب نبوده و نمی تواند آن ها را در حد توقعشان، تا انتها پایدار نگه دارد. برای دانلود این سریال زیبا با کیفیت های گوناگون در ادامه با فیلیمیانو همراه باشید.


برخی از منتقدین این اثر را بسیار کند و کسل کننده، فاقد ارزش و محتوا قلمداد کردند و به عقیده آن ها رقم خوردن این سریال چیزی جز هدر دادن بودجه نبوده و نه تنها جزئیات، بلکه کلیات داستان نیز تا انتها در هاله ای از ابهام قرار می گیرند. در مقابل بسیاری از مخاطبان این اثر را سرگرم کننده و منحصر به فرد خطاب کردند و دیدن آن را برای گذراندن اوقات فراغت در کنار داستانی معمایی، خالی از لطف ندانستند.
بازیگرانی چون Kunal Nayyar ,Georgina Campbell ,Elizabeth Henstridge ,Angel Coulby و Elyes Gabel با بازی متعهدانه و منحصر به فرد خود سبب درخشش هرچه بیشتر این اثر شدند.
کارگردانان این سریال Chris Long و Stefan Schwartz که در زمینه نویسندگی و تهیه کنندگی نیز دستی به عمل داشته اند در پرونده هنری خود آثاری نظیر لوتر، پسرها، آمریکایی ها، مرده متحرک، قدرت، پل، از مردگان متحرک بترسید، مطالب درست، داستان های شگفت انگیز، باغ وحش، داستان دو دزد و مردی در قلعه بلند را به ثبت رسانده اند.
امید است در آینده نیز شاهد فیلم و آثاری از این دسته در عرصه سینما و تلویزیون باشیم.

نظرات کاربران

0 نظر
نظر شما پس از بررسی و تایید مدیران سایت منتشر خواهد شد...
هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !