فیلمیانو
سریال نیسان آبی سریال نیسان آبی سریال ایرانی 1,635 بازدید سریال ساخت ایران 3 سریال ساخت ایران 3 سریال ایرانی 1,599 بازدید
نوبت لیلی نوبت لیلی سریال ایرانی 1,305 بازدید خسوف خسوف سریال ایرانی 1,291 بازدید حرفه ای حرفه ای سریال ایرانی 1,395 بازدید میدان سرخ میدان سرخ سریال ایرانی 1,422 بازدید
سریال جیران سریال جیران سریال ایرانی 1,594 بازدید سریال جادوگر سریال جادوگر سریال ایرانی 832 بازدید
دانلود فیلم قفل گشوده 2023

خلاصه داستان: این فیلم داستان زنی را روایت می کند که با بردن گوشی موبایل خود به مغازه تعمیراتی، وارد جریانی خطرناک شده و برای رهایی از این بحران، ماجراهای زیادی را پشت سر می گذارد.

سینمایی قفل گشوده در ژانر درام، جنایی و رازآلود محصول کشور کره جنوبی در سال ۲۰۲۳‌ ‌به اکران در آمد و با کسب امتیاز خوب و بالا از سوی مخاطبان، توانست در رده فیلم و آثار برتر جای گیرد.


این فیلم داستان زنی را روایت می کند که وقتی گوشی موبایل خود را گم می کند، پس از مدتی می فهمد که توسط یک فرد مرموز در حال کنترل است و وی برای ردیابی و دنبال کردن او، چالش های زیادی را متحمل می شود. در حقیقت اگر داستان را بشکافیم، در می یابیم که ماجرا از جایی شروع شده که گوشی یک زن جوان با عواقب مخربی هک شده و مانند بسیاری از جوانان که مهمترین جنبه های زندگی اجتماعی، تجاری و خصوصی آن ها از تلفن همراه جدایی ناپذیر است، وی نیز پس از اینکه شخصی گوشی گمشده اش را پس می دهد، آن را برای تعمیر صفحه نمایش شکسته به مغازه تلفن همراه می برد، غافل از اتفاقی که ممکن است پیش آمده باشد و وقتی صاحب مغازه درخواست می کند رمز عبور خود را روی کاغذ بنویسد. بدیهیست که برای تعویض صفحه نمایش نیازی به دادن رمز عبور ندارد، اما بی توجه به این موضوع کار خواسته شده را انجام می دهد و صاحب مغازه که قفل گوشی را می شکند و نرم افزار جاسوسی را بارگذاری می کند، به او اجازه می دهد تا صاحب گوشی را از طریق دوربین خود ببیند و صفحه گوشی او را با اطلاعاتش، روی یکی از تلفن های خود منعکس می کند. او هر حرکت زن را زیر نظر دارد و تمام تماس های او را نیز ضبط کرده که این امر پس از مدتی شروع به نمایان شدن کرده و قهرمان داستان را با ماجرایی خطرناک روبرو می سازد. برای دانلود این فیلم زیبا با کیفیت های گوناگون در ادامه با فیلیمیانو همراه باشید.
در این فیلم بازی بازیگران عالی است، با این حال، فیلمنامه در نیمه دوم ناامید کننده به نظر می رسد به خصوص گفتگوی بین دو افسر پلیس که بسیار مضحک بوده و نحوه رسیدگی آنها به این پرونده آنقدر بعید، غیرمنطقی و احمقانه است که اقدامات آنها صدمات جبران ناپذیری به طرح وارد می کند و می توان گفت به معنای واقعی کلمه آب سرد یخی روی صورت بیننده ریخته و وی را از داستان جدا می کند.
اما از جمله بازیگران خوب و توانمند این اثر می توان به Si-wan Yim, Woo-hee Chun, Kim Hee-won, Park Ho-San, Jeon Jin-oh و Kim Ye-Won اشاره داشت که با بازی خوب و تأثیرگذار خود سبب درخشش هرچه بیشتر این اثر شدند.
کارگردان این فیلم Tae-joon Kim که در صنعت بازیگری نیز دستی به عمل داشته در پرونده هنری خود آثاری نظیر شبه جزیره، اولبائمی، تاجا: یک آایدو جائک، عصر سایه ها و ما-نیو را به ثبت رسانده است.

نظرات کاربران

0 نظر
نظر شما پس از بررسی و تایید مدیران سایت منتشر خواهد شد...
هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !